• Без категорії

12 секс-маразмів

12 секс-маразмівСекс в нашій країні та й, мабуть, у всьому світі до недавнього часу був справжньою сутінкової зоною, по якій успішно пробиралися лише деякі сталкери.

Це була область табу і заборон, а отже, і донезмоги міфологізована – за відсутністю достовірної інформації про секс люди задовольнялися найбезглуздішими домислами про нього.

У всіх країнах у всі часи люди примудрялися давати один одному такі «рекомендації», які запросто здатні увігнати в ступор кого завгодно.

Стародавні греки і римляни добре знали і дуже любили “цю справу”. Але античність канула в Літу, забравши з собою і всі принади язичницьких вакханалій і оргій. Душок розпусти, витав над Європою, вивітрився, а знання про те, що секс – це мило, було втрачено. Епоха Відродження кілька послабила тугий корсет, в який добровільно затягла себе старенька Європа, але піку свого сексуальний маразм досягнув, мабуть, все-таки у вікторіанську епоху. O tempora, o mores!

Серед манірних англійок, наприклад, було в ходу негласне правило: леді не рухається. Тобто ніяк і ніколи. Невідомо, чим так не догодив в ліжку королеві Вікторії її чоловік, принц Альберт, але у Її величності (а саме Вікторія і була ідейною натхненницею фригідності як способу життя) явно були великі проблеми з сексом. Кажуть, королева надзвичайно пишалася тим, що, народивши дев’ятьох дітей, жодного разу в житті не відчула оргазму.

Справа закінчилася тим, що дружина одного лорда … померла під час сексу, а він виявив цей прикрий факт далеко не відразу (адже леді не рухається!). Про те, як позначився інцидент на потенції аристократа, історія милосердно замовчує, але ось правило про “не рухається” переглянули. І навіть внесли в нього воістину революційні зміни: “леді не рухається, але подає ознаки життя”! Мабуть, з тих пір і увійшли в моду жіночі стогони.

“Давайте мало, давайте рідко, а головне – неохоче!”

Накресливши цей девіз на своєму гербі, якась Рут Смітерс, дружина американського вікарія і, судячи з усього, вкрай неприємна особа, у 1894 році випустила книжку “Сексуальні поради чоловікам і дружинам” (Ruth Smythers, Sex Tips For Husbands And Wifes).

Ось кілька цитат з монументальної праці місіс Смітерс. Не будемо відмовляти собі в задоволенні привести їх повністю:

“Більшість чоловіків, якщо їм не відмовляти, вимагали б статевого життя майже кожен день. Мудра жінка буде дозволяти найбільше два коротких сполучення на тиждень в перші місяці шлюбу. Із часом вона буде докладати всіх зусиль до того, щоб зменшити цю частоту”.

“Найкращу службу може послужити дружині імітація нездужання, бажання спати і головного болю. Спори, ниття, бурчання, сперечання теж можуть виявитися дуже дієвими, якщо вдатися до них пізно увечері, приблизно за годину до того, як чоловік зазвичай починає своє приставання. Мудра жінка завжди готова знаходити нові, більш досконалі методи відмови своєму чоловікові. Добрій дружині слід прагнути до того, щоб звести зносини до разу на тиждень до кінця першого року шлюбу і до разу на місяць до кінця п’ятого року “.

“Прагнучи звести частоту статевого життя до можливого мінімуму, мудра дружина повинна рівною мірою звертати увагу на обмеження якості та рівня статевих контактів. Більшість чоловіків по натурі є досить збоченими, і якщо надати їм хоч невелику можливість, вони використовують її для найрізноманітніших огидних способів . До числа цих способів входять, крім інших, такі, коли нормальний акт відбувається у ненормальних позах, а також коли чоловік лиже жіноче тіло і дає їй лизати своє мерзенне тіло “.

“Коли дружина одягнеться у свою нічну сорочку і вимкне все світло, вона повинна лягти нерухомо на ліжко і чекати чоловіка. Коли ж той навпомацки увійде до кімнати, вона не повинна видавати ніяких звуків, які могли б вказати йому, в якому напрямку вона знаходиться, щоб вони не послужили для нього знаком схвалення. Їй слід надати йому можливість самому намацувати свій шлях у темряві. Завжди є надія, що він спіткнеться й отримає якесь легке пошкодження, що може бути використане нею як привід для відмови йому в зносинах. Коли ж він знаходить дружину, та лежить максимально нерухомо. Будь-який рух її тіла може бути витлумачено оптимістичним чоловіком як статеве збудження. Якщо він робить спробу поцілувати її в губи, вона повинна злегка повернути голову, так щоб замість цього його поцілунок без шкоди потрапив на її щоку “.

Бідний, бідний містер Смітерс! Поки читачі на форумах тішили себе надією, що під личиною Рут ховається “троль”, який вирішив видати сфабрикований їм текст за оригінал, на просторах Інтернету був знайдений оригінал творіння місіс Смітерс. Його щосили цитує, до прикладу, англійська The Sun, а не так давно книжку перевидали – як гумористичну. Цілком можливо, що Рут була таємним агентом доктора Фрейда в США, яка постачала американських пацієнток для його знаменитої клініки неврозів у Відні. І напевно, зіпсувала не одне сімейне життя.

Плоди освіти

На дворі XXI століття, ми живемо в тому самому майбутньому, про яке мріяли фантасти. Але сексуальні омани тягнуться за людством із сторіччя в сторіччя, як консервна банка за хвостом собаки. Опитавши знайомих, вдалося зробити непогану підбірку ідіотських постільних рекомендацій сучасності. Отже, перед вами дюжина таких порад.

1. Не давайте йому кінчати

У поясненнях фігурували такі переконливі аргументи, як: “йому так більше сподобається” і “потім буде крутіше”. На самоті, мабуть, і з рукою йому, а їй з вібратором.

2. Не слухайте, що він говорить, і робіть, як вважаєте за потрібне

Картини в голові виникають зовсім садистичні: “Дорога, ні, будь ласка, не треба!”. Дорога продовжує свою чорну справу, в чому б воно не полягало, незважаючи на істеричні крики партнера.

3. Читайте вірші співуче під час сексу – так оргазм настане швидше

Наприклад: “Куди ти скачеш, гордий кінь, І де опустиш ти копита?”.

4. Для поліпшення відчуттів партнера додайте в презерватив рідкої вівсянки.

“Що вона там робить, Беррімор? – Хлюпає, сер”.

5. Зробіть йому мінет під столом в ресторані або сховайтеся для цієї справи під раковиною, поки він чистить зуби.

Не забудьте попередньо викликати швидку на той випадок, якщо він поперхнеться лобстером або зубною пастою. Або ж захоче позбавити вас життя – що теж дуже ймовірно.

6. Проникніть в його робочий кабінет, роздягніться і прийміть спокусливу позу на його столі.

Чекайте, поки він увійде в кімнату. Разом з десятьма колегами, з якими він збирався провести екстрену нараду.

7. В якості десерту до мінету використовуйте не звичайні збиті вершки або нешкідливу полуницю, а коньяк або лікер.

Опік слизової – те, що додасть вогню у ваші стосунки!

8. Притисніть до яєчок піддослідної особини, тобто, пробачте, коханого чоловіка, кубик льоду під час оргазму.

Виглядає нешкідливо, але піддослідні скаржилися на те, що багато дівчат забувають – у кубика льоду можуть бути гострі грані.

9. Зробіть йому масаж простати … язиком.

В цілому, масаж простати – річ, хоч і бентежить широку громадськість, але дуже приємна. Але язиком! Маленька анатомічна подробиця – щоб дістатися до неї, оральний секс доведеться сумістити з анальним. І якої довжини повинен бути язик! Уявили?

10. Обов’язково імітуйте бурхливий оргазм в кінці, яким би не був секс, а то він вирішить, що ви фригідна і відразу вас кине.

Коментар мого знайомого: “Ага, головне, в потрібний момент сказати з придихом:” Ну, з’їж мене, тигр! “”.

11. Плюнути і розтерти.

На член, в процесі. Мої друзі ще підлітками дивилися якийсь порнофільм, і дивилися із захопленням. У момент, коли гугнявий голос за кадром (інших голосів для дубляжу тоді не існувало) повільно й урочисто сказав: “Плюнь на нього!”, Вся компанія склалася навпіл від реготу. З збудженням було покінчено.

12. Лайтеся, як п’яний візник. Це збуджує.

Але тільки якщо ви умієте робити це природно і без фальші. Панночка, яка несподівано спробує вимовити заповітне слово, запинаючись на кожній з трьох букв, навряд чи викличе щось, крім почуття розчулення і бажання сказати у відповідь: “Усі-пусі!”.

Що ж, залишається тільки сподіватися, що велика частина цих порад так і залишиться нереалізованими.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...