• Без категорії

12 речей, які страшніші за зраду

12 речей, які страшніші за зрадуНевірність, безумовно, лідирує в причинах розпаду відносин. Але є моменти, які так само невблаганно розлучають вас. І їх небезпека в їх непомітності.

Кожен раз, коли ви говорите собі «не будемо з’ясовувати стосунки», ви збираєте заряд, який може вибухнути в будь-який момент.

Брехня по дрібницях

Ви можете скільки завгодно переконувати себе, що це для його ж блага і що «простіше збрехати, ніж пояснити». Одного разу це переросте в велику недовіру. Запитайте себе, чому ви не можете сказати правду близькій людині? За кого ви насправді боїтеся, за нього чи за себе?

Постійна хвороблива прихильність

Закохані можуть бути дуже образливі, коли мова заходить про увагу або час, проведений не з вами. Такі дитячі ревнощі рано чи пізно призводять до серйозних розладів у ваших стосунках.

Стримувати обурення

Як би ви не старалися начепити посмішку, ваше невдоволення все одно буде видно. Навчіться прямо говорити про те, що вас дратує насправді.

Відсутність контакту

Мова не йде про смс-ки щопівгодини. Ви повинні вміти говорити один з одним про те, що важливо для кожного з вас. Говорити прямо, не уникаючи і не відкладаючи на потім.

Упертість

І ваше бажання наполягти на своїй правоті. Повірте, якщо вам доведеться, не дай бог, опинитися разом перед обличчям смертельної небезпеки або невиліковної хвороби – останнє, про що ви станете згадувати, це хто був тоді, в тій суперечці, прав. Так що не займайте своє життя зараз цією дурницею!

Суперечки про домашні обов’язки

Визнайте, що ніхто з вас нікому нічого не винен. Ви разом, тільки тому, що ви вирішили, що вам добре удвох. А не тому, що комусь знадобилися другі руки по господарству. Діліть це на двох.

Поблажливість

Займати по відношенню до партнера позицію «зверху вниз» – це вбивати його самооцінку. Так чинять тільки моральні упирі. Не будьте такими.

Залишатися в поганих відносинах, бо це зручно

Спільна іпотека, дитині потрібно платити за школу – завжди знайдеться маса побутових причин, щоб «потерпіти». Це один з найбільших самообманів, що руйнують вас зсередини.

Маніпуляції

Якщо близьку людину не можна про щось попросити прямо, вона або не близька вам, або про це не варто просити. Причин для маніпуляцій в нормальних відносинах просто немає.

Ревнощі

Справжні обгрунтовані ревнощі або підозри, не має значення. Це тільки віддаляє вас один від одного. Розійдіться, і не мучте себе. Або перестаньте ревнувати.

Представляти себе в кращому світлі на початку відносин

Це роблять усі, але не потрібно робити це спеціально. Ви не зможете прикидатися все життя, а обман рано чи пізно розкриється. І потім, якщо ваш партнер погодився жити з тим образом, який ви йому представили, а не зі справжньою людиною, то… Чи любить він саме вас, а не ілюзію про вас?

Залишатися разом тільки тому, що вам один без одного ще гірше

Ще гірше, ніж разом. Це називається співзалежність, або страх самотності у кожного з вас. Подумайте серйозно: чи можуть два душевних інваліда допомогти один одному або вони просто пропадуть разом?

Поділитися в...

Вас може зацікавити...