12 причин чому потрібно займатися сексом регулярно!

12 причин чому потрібно займатися сексомПереваги і користь сексу поширюється також за межами спальні і це сьогодні загальновизнаний факт.

1 – Секс допомагає впоратися зі стресом. Під час занять сексом знижується артеріальний тиск, і відповідно, збільшується стресостійкість організму.

2 – Секс зміцнює імунітет. Якщо займатися сексом приблизно 1-2 рази на тиждень, то організмом виробляється достатня кількість імуноглобуліну, який захищає нас від застуди та інших інфекційних захворювань.

3 – Під час 30-хвилинного сексу спалюється приблизно 85 ккалорій. Іншими словами, секс – це відмінна вправа у спальні, під час якої можна отримати задоволення.

4 – Покращується робота серця. Шляхом досліджень з’ясовано, які люди займаються сексом 2 рази на тиждень, вдвічі рідше страждають від серцевих захворювань.

5 – Підвищується самооцінка. Якщо займатися сексом і отримувати від цього задоволення, це позитивно діє на самооцінку людини, так як людині важливо (особливо це стосується жіночої половини суспільства) знати, що вона приваблива для протилежної статі.

6 – Налагоджуються відносини між партнерами. Під час занять сексом підвищується рівень гормону окситоцину, так званого гомону щастя і любові.

7 – Знижується біль. Не правий той, хто вважає, що не можна займатися сексом під час головного болю, підвищеного артеріального тиску, ПМС або артриту, навпаки – це навіть рекомендується.

8 – Знижується ризик захворювання раком простати. Якщо займатися сексом регулярно, при цьому еякулюючи, то ризик захворіти раком простати знижується в 20 разів.

9 – Зміцнюються м’язи тазового дна. Якщо крім сексу практикувати вправи Кегеля для чоловіків, а жінкам вправи Кегеля для жінок, то це принесе не тільки більш сильне задоволення, але і зміцнить м’язи, допомагаючи уникнути надалі застійних явищ в області таза. А нормальний кровообіг в області тазу – це запорука здоров’я яєчників у жінок, і простати у чоловіків (ці органи є другим серцем).

10 – Міцний і здоровий сон. Високий рівень окситоцину після сексу допомагає швидше заснути.

11 – Секс допомагає побороти перші ознаки старіння. Люди, що займаються сексом регулярно (2-3 рази на тиждень), повільніше старіють. Задоволення, що отримується від сексу, сприяє виробленню адреналіну, дофаміну і норадреналіну, які є головними гормонами, що відповідають за молодість. Також під час сексу виробляється гормон росту, який допомагає шкірі людини залишатися еластичною, при цьому сповільнюючи процес утворення зморшок.

12 – Зрештою це просто класно і приємно!)). Всі люди (переважна більшість) люблять займатися сексом в першу чергу за заради задоволення і отримання приємних відчуттів.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...