• Без категорії

12 міфів про вагітність

12 міфів про вагітністьНе дивно, що навколо такої унікальної події в житті кожної жінки, як вагітність, існує величезна кількість міфів і забобонів. Лікар Роберт Шмерлінг, терапевт і член факультету Медичної Школи Гарварду, відшукав 12 міфів, в які дотепер вірять жінки, хоча цього робити і не варто. Отже, ви можете сміливо ігнорувати наступні упередження.

1. Чим гірше Ви себе відчуваєте вранці, тим більше Ваші шанси народити дівчинку. (Лікар Шмерлінг, проте, не згадує про те, що декілька досліджень підтверджують це спостереження)

2. Якщо Ви піднімете руки вгору (неначе вішаєте білизну), пуповина душитиме дитину.

3. Якщо під час вагітності Вас мучила печія, то у малюка буде шикарне волосся. 4. Уникайте сну на спині, або ж завжди спіть на лівому боці.

5. Щоб зберегти здоров’я дитини, не займайтеся сексом під час вагітності. Також не слід займатися фізичними вправами.

6. Не торкайтеся до кішки під час вагітності. Жінкам дійсно краще не торкатися до туалету своїх хвостатих вихованців під час вагітності. Річ у тому, що в котячих випорожненнях може міститися паразит, здатний заразити Вас токсоплазмозом. Ця інфекція може привести до деформації плоду. Проте, грати з кішкою або пестити її у себе на руках не заборонено. Щоб бути повністю спокійною щодо Вашого улюбленця, перевірте кішку на токсоплазмоз.

7. Якщо Ви вагітні, Ви повинні уникати рентгену, контакту з НВЧ і комп’ютерами. Звичайно, Ви повинні уникати зайвої радіації, не дивлячись на те, вагітні Ви чи ні. З приводу рентгену порадьтеся з лікарем, а що стосується сучасних мікрохвильовок і комп’ютерів, то їх побоюватися не варто.

8. Не приймайте ванну, якщо Ви вагітні.

9. В бурю або в повний місяць у Вас підвищуються шанси на передчасні пологи.

10. Уникайте гострої їжі – вона може спровокувати передчасні пологи.

11. Слід уникати струсів при їзді на машині через загрозу передчасних пологів. Те ж саме стосується підняття тяжкості і випадкових поштовхів в ділянку живота.

12. Ви можете визначити стать Вашої дитини по тому, в якій позиції Ви його зачали і по розташуванню плоду в утробі матері.

Джерело: veslo

Поділитися в...

Вас може зацікавити...