• Без категорії

10 слабинок сильної статі

10 слабинок сильної статі Необґрунтовані на перший погляд вчинки чоловіків насправді обумовлені особливостями чоловічої психології. Знаючи десять основних комплексів-синдромів, які можуть бути притаманні для будь-якого чоловіка, жінка не виявиться беззахисною перед “дивностями” сильної статі.

Синдром царя Давида

Якщо чоловік вибирає собі в партнерки юну красуню, він повинен бути готовий до будь-яких неприємностей. Саме незначне з них – необхідність постійно відповідати на питання: “Це ваша дочка, чи не так?”. Синдром одержав свою назву від біблійного царя Давида, який, щоб зігрітися, клав до себе в ліжко юних красунь. Сучасні ж чоловіки думають, що з юною партнеркою вони і самі помолодшають і зможуть почати життя спочатку.

Синдром “боса”

Закладається в характер чоловіка практично з народження. Батьки несвідомо стимулюють у дітей розвиток “чоловічих” рис і зневажливо відносяться до “жіночих”. Тим самим чоловік все життя виявляється вимушеним захищати свою перевагу. 70 відсотків чоловіків страждають, якщо потрапляють під начальство жінки. 64 відсотки комплексують, якщо дружина заробляє більше їх. 58 відсотків переживають почуття лютої заздрості до професійних успіхів подруги життя. Позбавитися цього синдрому практично неможливо.

Синдром Наполеона

Маленький зріст – справжня драма для чоловіків. Але в переважній більшості випадків цей “недолік” компенсується величезною пихатістю і божевільними амбіціями, причому їх супроводжує успіх. Канонічний приклад Наполеон (157 см), але і наші сучасники – співак Прінс (158 см}, Дієго Марадона (167 см), Дастін Хоффман (163 см) – можуть дати фору будь-якому суб’єкту баскетбольного зросту.

Синдром втраченого часу

Добитися успіху і визнання можна і після 50 років, як це відбулося, наприклад, з художником Пабло Пікассо. Але людина так влаштована, що йїй хочеться всього якомога раніше, а ще краще – негайно. Тому гірким розчаруванням обертається для 80 відсотків чоловіків необхідність зменшувати навантаження, “знижувати обороти” після 50 років. У подібних випадках вони стають ще більш ранимими, і тактовна жінка завжди знайде можливість натякнути, що кількість, мабуть, перейшла в якість, і всі від цього тільки виграють.

Синдром безсилля

Твердження про те, що чоловік “завжди готовий” – не більше ніж міф, причому в будь-якому віці. Чим старше стає чоловік, тим більше він боїться “виявитися не на висоті”, тобто втратити “природне” домінування над жінкою. І розчарування у власних силах може опинитися куди болючіше, ніж будь-яка соціальна невдача.

Синдром Лота

Ще один біблійний персонаж, який після катаклізма – знищення міст Содому і Гоморри – віддалився в печеру зі своїми двома дочками і там відродив людський рід. Неусвідомлена мрія багатьох батьків, що мають дочок. І справа не в якихось сексуальних збоченнях, а в чисто інстинктивному прагненні розглядати друга дочки, як свого суперника. На щастя, цей синдром виявляється украй рідко, і з ним достатньо легко справитися.

Синдром Геркулеса

Напівбог Геркулес (Геракл), зробивши безліч неймовірних подвигів, потрапив в рабство до цариці амазонок, яка примушувала його виконувати чисто жіночу роботу – наприклад, прясти. Цей синдром виникає тоді, коли чоловік потрапляє в повну залежність від жінки і вимушений займатися не властивими йому справами в збиток іншим, важливішим – хай тільки із його точки зору. Основна причина конфліктів в сучасних сім’ях, до речі.

Синдром Котовського

Чому деякі чоловіки виголюють голови? Тому, що ці дорослі діти упевнені: облисіння – це ганьба і катастрофа. Втрату волосся на голові вони тісно пов’язують з втратою чоловічої сили, хоча це абсурд з будь-якої точки зору. А ось добровільно поголена голова – символ мужності і… надійне маскування лисини, що пробивається.

Синдром Дон Жуана

Мабуть найпоширеніший синдром, з яким, проте, останнім часом стало легше боротися. Жоден нормальний чоловік не згодиться з тим, що розрив любовних відносин – привілей жінок. Кидати – це чоловіча справа. Але зараз все можна списати на бурхливий розвиток емансипації і цим заспокоїти травмовану чоловічу душу.

Синдром Олександра

Мало кому відомо, що чоловіки якнайбільше бояться того, що їх будуть вважати недостатньо мужніми… інші чоловіки. Простіше кажучи, будуть вважати гомосексуалом. При цьому фахівцям відомо, що не менше 21 відсотка представників сильної статі мають відповідні схильності, а 30 відсотків – навіть досвід, придбаний в молодості (як Олександр Македонській, на честь якого комплекс і названий). Курйозний, але факт: майже половина чоловіків вважають, що найбільший стрес у них викликає підозру оточуючих в їх “блакиті”. Що тут скажеш?!

Все вищевикладене зайвий раз переконує нас у тому, що чоловіків потрібно берегти. Спробуй виживи з такою кількістю “чисто чоловічих” комплексів.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...