10 секс-відкриттів, які робить кожен чоловік

10 секс-відкриттів, які робить кожен чоловікЧоловік, який тільки-тільки починає інтимне життя, знаходиться під впливом міфів і ілюзій, навіяних різного роду фільмами, журналами, спілкуваннями на форумах і розповідями друзів.

1. Фільми і реальність – різні речі

Надивившися в юнацтві (та і в дорослому житті, чого гріха таїти) різного роду порнофільмів, у чоловіка може виникнути ряд помилкових тверджень про жінок. Ось найпопулярніші з них:

– секс закінчується сім’явипорскуванням на жінку,

– жінка любить ковтати сперму,

– для анального сексу презерватив не потрібен,

– можна займатися вагінальним, анальним і оральним сексом, не міняючи презерватив або зовсім без нього.

Іншими словами, у чоловіка з’являється витончене уявлення про секс, і він не розуміє, чому жінка може відмовитися ковтати сперму і займатися анальним сексом без презерватива. Те ж торкається і відмови від пропозиції зробити мінет в обідню перерву (не прийнявши перед цим душ, природно).

Спочатку виникає подив. Він може порахувати, що ця жінка якась дивна, кинути її, шукати ще і ще, і лише потім зрозуміти, що жінка – це людина, яка любить гігієну, сперма – далеко не сметана, а секс повинен приносити в першу чергу моральне задоволення, а не фізичне.

Читаємо також статтю:развитие личности, технологии будущего“.

2. Розмір не має значення

Порнофільми, а також різного роду розповіді про те, що у чоловіка повинен бути статевий орган значної довжини і товщини, а у жінки – пишні груди, осина талія і стрункі ноги, формують у молодої людини неправильне уявлення про дійсність. Так, багато підлітків і навіть чоловіки вважають, що задовольнити жінку можна тільки великою “гідністю” (не менше 20 см в довжину), а жінки з невиразними сідницями і маленькими грудьми ніякі в ліжку.

Але потім із здивуванням помічають, що головне – не розмір органу, а вміння ним управляти. А для майстерної коханки форми і зовсім не мають значення.

3. Досвід приходить з віком

Спочатку чоловік віддає перевагу жінкам помолодше. І оскільки жінки в дівоцтві і молодості хочуть зустрічатися з чоловіками постарше, то вони знаходять один одного. Логіка представників сильної половини людства проста – чим молодше, тим краще. На підсвідомому рівні спрацьовує ще одна причина – чим молодша жінка, тим вона менш досвідчена, і тим краще він виглядатиме в її очах (точніше, в ліжку). Проте, “перепробувавши” багато молоденьких дівчат і набравшися таким чином досвіду, чоловік розуміє, що секс з ними не приносить того задоволення, яке хотілося б одержувати. І він починає шукати жінок постарше, з часом усвідомивши, що саме вони можуть принести йому істинне задоволення.

4. Я не такий мачо, яким себе вважаю

З часом чоловік починає об’єктивно оцінювати свої можливості в сексі. Адже спочатку юнацьке завзяття і гра гормонів одурманюють свідомість і несуть молоду людину вперед до пригод. Він вважає себе найсексуальнішим, сильнішим, дотепнішим, здатним спокусити будь-яку дівчину. Спочатку так дійсно відбувається, проте з часом одноманітна поведінка і мислення не тільки дратує жінок, але і приїдається самому чоловіку. Він все частіше одержує від воріт поворот, через що вимушений переосмислити свій світогляд.

5. Будь-яку жінку можна спокусити

Чим красивіше жінка, тим сильніше одночасно і хоче, і боїться її чоловік. Це факт. Як і парадоксальне те, що красиві жінки часто залишаються обділеними увагою чоловіків. Сьогодні різноманітні тренінги, що вчать “пікаперській майстерності” доводять, що не має значення, як виглядаєте ви, і наскільки красива жінка. Головне – впевненість в собі і особливий підхід до жінок. Адже не дарма Агата Крісті одного разу заявила: “Мені завжди було цікаво, чому гірші з чоловіків викликають інтерес у кращих жінок”.

6. Секс на першому побаченні трапляється тільки в кіно

Зрозуміло, секс на першому побаченні буває не тільки в кіно, але і в житті. Проте так рідко, що про таку ситуацію можна говорити як про щось незвичайне. В той же час, у фільмах і в журналах постійно демонструється зворотне. І якщо в молодшому віці перешкодою для швидкого сексу буває квартирне питання, то в старшому віці люди, набравшися досвіду, не поспішають швидко відправлятися в ліжко, якщо це не є їх самоціллю. Пояснювати причини цього, думаю, не варто, оскільки про це багато написано.

7. Секс в автомобілі небезпечний

Оральний секс за кермом автомобіля – улюблена фантазія підлітків, навіяна прогляданнями кінострічок. Втім, і чоловіки постарше про це мріють. Проте на ділі це не так захоплююче, як здається. Одна справа, коли жінка робить мінет під час простою машини або в автомобільному кінотеатрі. Але оральний секс на автостраді при швидкості вищий 100 км/год – це дуже екстремальне задоволення, адже щонайменша втрата концентрації уваги чревата серйозними наслідками.

І якщо в підлітковому віці у чоловіків спостерігається зневажливе ставлення до життя, то з часом вони починають його цінувати більше. Тому віддадуть перевагу над таким екстримом мінет в спокійній домашній обстановці.

8. Секс втрьох – не кращий експеримент

Багато говориться і пишеться про те, як врятувати шлюб, що розпадається, або просто внести пожвавлення в нудне подружнє життя. Серед таких методів називають і секс утрьох, причому часто Ж+Ч+Ж (для жінки нібито врятувати шлюб важливо, тому потрібно задовольнити чоловічу примху). Проте, коли в ліжку у подружжя з’являється хтось третій, то можна сказати з великою впевненістю, що шлюбу приходить кінець.

Отже подібні експерименти потрібно проводити або до шлюбу, або на стороні. Якщо, звичайно, перед весіллям ви з дружиною не домовилися про інше.

9. Одружуватися зовсім не жахливо

Багато чоловіків помилково вважають, що чим більшу кількість жінок вони спокусять, тим більше задоволення одержать. Чом би не так. Докучливі безладні статеві зв’язки – одна з основних причин, що підштовхують чоловіків до одруження, проте з часом розуміють, що одержати задоволення можна і з однією постійною партнеркою.

10. Секс у шлюбі зміцнює почуття

Одне з останніх наукових досліджень свідчить, що пари, що знаходяться в шлюбі, частіше займаються сексом, ніж просто коханці. Чоловік і дружина, за словами фахівців, займаються любов’ю в середньому 2,8 раз на тиждень, тоді як вільні партнери – в середньому раз на 10 днів. Причина даного явища проста – партнера для інтиму набагато легше знайти в стінах рідного будинку, ніж поза ним. До того ж секс з дружиною (чоловіком) надійний і спокійний і безпечний.

Отже поширена думка про те, що шлюб вбиває секс, в корінні невірна. І до цього розуміння приходить кожен чоловік, який живе в гармонії з своєю дружиною.

Джерело: sexyweek.ru

Поділитися в...

Вас може зацікавити...