10 речей, які потрібно встигнути під час вагітності

10 речей, які потрібно встигнути під час вагітностіСтан вагітності відкриває такі простори для звершень, що нікому й не снилися, головне правильно розпорядитися цим дивним часом …
1.Погуляти по дитячих магазинах та магазинах іграшок.
Яке задоволення неспішно бродити серед крихітних повзуночків, чепчиків, штанців, яскравих пустушок, слюнявчиків і ще сотні інших предметів про справжнє призначення яких жодна розсудлива людина не здогадається, якщо у неї немає маленьких дітей. Від себе можу порадити, купуючи придане для малюка, враховуйте результати останнього УЗД. Не беріть чепчик самого маленького розміру, якщо з монітора вам щасливо усміхався богатир!
2.Поносіть мереживні платтячка з ніжних квітів і напівдитячих фасонів.
У звичайному житті ти леді. Або ділова жінка. Або пацанка в джинсах і кедах. Загалом мила, цілком доросла дівчина. Але зараз у тебе є шанс ненадовго повернутися до дівчачого пальто, до ніжних квітів, мережива, воланчиків, балеткам без каблука, але з бантиком.
3.Побувайте у всіх цікавих місцях: музеї, галереї, зоопарки, планетарії.
4.Фотосесія. Намалюйте на пузі футбольний м’яч, акваріум з рибкою або дивовижної краси квіточки і сфотографуйте весь цей боді-арт.
Виглядає приголомшливо, правда! А якщо до цього залучити коханого, то вам забезпечені чудові, світлі, ніжні, спільні спогади на все життя!
5.Не поступайтеся місцем у транспорті і чекайте що поступляться Вам!
Добре, давайте виходити з об’єктивних реалій. Хоча б просто не поступайтеся місцем самі. Бо часом зустрічаються в автобусах шкідливі дами похилого віку, що здатні звалити мамонта одним помахом брови, а коли наздоганяють цей самий транспорт, то ставлять рекорди швидкості?
А зайшовши стають дуже старими і дуже хворими. І наступають тобі на ногу. Випадково. Багато разів. Поки ти не встанеш…Так от, тепер можна ніжно покласти руку на живіт і окинути наполегливу даму розсіяним і безтурботним поглядом монаршої особи, яку ненароком потривожили.
6. Тепер можна не втягувати живіт.
А ось той час коли можна не втягувати живіт! Можна, навіть, спробувати трохи випнути))). Здорово, я вважаю! Адже це так красиво !!!
7.Довго і зі смаком дрімати пізнім ранком, коли всі зобов’язані трудитися.
Людині завжди не вистачає п’яти хвилин щоб виспатися. Це закон. А в тебе незабаром настане прекрасний час під назвою «декретна відпустка». Час, коли тобі не потрібно буде схоплюватися ні світ ні зоря і мчати з божевільними очима здійснювати свій трудовий подвиг в ім’я улюбленого роботодавця!
8.З’їсти другий шматочок тортика на дні народженні, коли всім іншим дісталося тільки по одному.
Напевно, ти відвідаєш не один день народження, будучи «в положенні», правда? Швидше за все, друзі і родичі (особливо родичі, особливо старше покоління) будуть проявляти свою турботу, розчулюючись перед кругленьким животиком. І стануть підкладати тобі шматочки солоденького «за двох». Родичам плювати на всіх дієтологів і акушерів-гінекологів з їх високонаукових думками на тему кількості їжі для вагітних, вони просто тебе люблять і радіють швидкому поповненню ваших дружних рядів.
Від додаткової порції картоплі з м’ясом можна і відмовитися, апелюючи думки докторів, але навіщо відмовлятися від додаткової порції бажаної й улюбленої на даний момент страви, будь то тортик, соління або фірмовий салатик ?! (В крайньому випадку, призначиш наступний день розвантажувальним!) Приємного апетиту!
9. Вдосталь поридати над зворушливими мультиками:
«Мамонтеня шукає маму», «Красуня і чудовисько», «Воруши ластами», «Як левеня і черепаха співали пісеньку» … (вони всі такі зворушливі чомусь в ці місяці).
Виправдовуючи свою реакцію «гормонами» можна, не соромлячись, пускати сльозу під час романтичної сцени в мелодрамі. І, при тому, не побоюватися, що тебе вважатимуть панянкою зі слабкими нервами і слізливою занудою.
Гормони і ще раз гормони, нехай всі так і знають! А насправді ти сильна жінка. І сувора. Емансипована і самостійна особа. А так хочеться часом не стримуватися! От і не стримуйся, зараз можна!
10.Відчуйте себе, приголомшливо вільною!
Вагітність дарує відчуття незвичайної, невідомої досі свободи! Треба тільки вміти і не соромитися нею користуватися!
Згадай, ти зараз зайнята прекрасною і складною справою, носиш у собі нового чоловічка, нове життя. Твориш найбільше чудо, доступне жінці. Вже твориш, розслабся і отримуй задоволення!
Гуляй, дихай на повні груди, сідай відпочивати біля фонтанів або в лісі на поваленому стовбурі, неспішно і без будь -якої конкретної мети броди по паркам і садам. Годуй голубів у парках і лебедів в ставках. Роби те, що приносить тобі радість. Люби себе, свого малюка і цей величезний світ!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...