10 речей, які потрібно спробувати в житті

10 речей, які потрібно спробувати в життіБільшість людей складають списки того, чого їм би хотілося спробувати в житті.
Одні роблять це для реалізації нерозтрачених можливостей або ж через бажання проявити себе в чомусь новому, інші – просто для придбання позитивних емоцій і нових відчуттів.
Тим не менше, ці збірники поставлених завдань найчастіше формуються в умовах певного соціального контексту, а їх виконання залежить від цілого ряду чинників і зовнішніх умов, наприклад, кар’єри або сімейного стану.
Варто зупинитися і задуматися, що для вас дійсно є важливим. Адже життя у кожного одне, і воно проходить швидко. А ви крутитеся, як білка в колесі, потрапляючи в нескінченну рутину щоденних справ і проблем. Вільям Росс (William Ross) якось сказав: “Кожна людина помирає. Не кожна людина дійсно живе “. Росс рекомендує зібратися з думками, зробити глибокий вдих і скласти список ваших найзаповітніших бажань і цілей у житті.
Цей перелік буде нагадувати вам про те, що для вас дійсно важливо і дозволить вам зосередитися на тому, чого ви хочете від життя. Не бійтеся записувати навіть самі божевільні і дурні на перший погляд ідеї.
Отже, ось список, що складається з десяти пунктів, кожен з яких представляє собою вчинок, що необхідно здійснити в житті, аби відчути себе щасливим. Будь-хто може черпнуть для себе щось корисне і цікаве з цього списку, а може і додати деякі свої ідеї та уподобання. У будь-якому випадку, вирішувати тільки нам самим, що, дійсно представляє інтерес і є важливим, і що допоможе струсити і відвернутись від щоденної рутини.
піший туризм1. Займіться пішим туризмом
Піший туризм не дарма стоїть в цьому списку на першому місці. За визнанням тих, хто ним займається, цей вид спорту дарує незабутні враження. Через незначні витрати його особливо люблять студенти.
Піший туризм дозволяє насолоджуватися природною красою в будь-якому напрямку. Його переваги – це порівняно низькі витрати на подорожі, а задоволення і емоцій від нього цілий океан.
Свобода і веселощі – ось головні супутники пішого туризму. Плюс до всього, це прекрасна можливість зав’язати нові цікаві знайомства. Навіть подорожуючи самостійно без супутників, ви ніколи не відчуєте себе самотнім. Навколо вас завжди будуть люди.
Бюджетні авіакомпанії, гуртожитки, Автостопи – все це зробить ваше життя, безсумнівно, яскравіше. Піший туризм дає багато в плані духовного та особистісного розвитку. Він дозволяє зрозуміти себе самого і побачити цей світ зсередини.
Пізнання світу і зміцнення сили духу – основна мета цього виду спорту. Тому якщо ви застрягли на життєвому роздоріжжі, піший туризм – це те, з чого варто почати рух у правильному напрямку.
2. Спробувати себе в новій професії
Напевно кожен з нас хоча б зрідка замислюється про зміну роду діяльності, навіть якщо його робота повністю влаштовує.
Спробувати щось нове в плані професії, відмінне від того, що ви робили раніше, хочеться багатьом. Тут важливо врахувати ваші інтереси. Адже те, що вам подобається робити, може стати сенсом вашого життя.
Спробуйте дати розвиток своєму хобі. Докладайте всіх зусиль, щоб улюблена справа займала певну частину життя.

Почніть потихеньку, і поступово приділяти все більше часу цим заняттям. У результаті, ви зможете оволодіти новою професією, крокуючи в правильному напрямку а, докладаючи достатньо зусиль, зможете навіть вдало побудувати кар’єру.
Нова професія допоможе вам розширити свій кругозір і реалізувати свої мрії.
як виховати дитину доброю3. Стати волонтером в добрій справі
Творіть добро, нічого не чекаючи взамін. Такий досвід, поза всяких сумнівів, подарує вам кращі в житті враження. Це один з тих дослідів, який повинен спробувати кожен з нас.
Є сотні речей, які ви можете зробити на громадських засадах, щоб допомогти іншим людям, які потребують допомоги.
Бути добровольцем у творенні добрих справ не є обов’язковою справою. Це, скоріше, має бути покликом серця і душі.
Можна спробувати надати допомогу в хостес, попрацювати з дітьми з обмеженими можливостями або допомогти бездомним тваринам в притулках.
Ваші гроші, навички та соціальний статус не грають особливої ролі. У таких справах важливе бажання допомагати ближнім, а докладені зусилля і старання зроблять свою справу.
Намагайтеся робити добро тим, хто цього потребує. Виділяйте на це час. Пам’ятайте, що кожен ваш добрий вчинок важливий, і що в світі завжди є ті, кому гірше за вас, а значить, є ті, хто потребує вашої допомоги постійно.
4. Сходити на побачення наосліп
Побачення в сліпу схоже на російську рулетку: ви ніколи не знаєте, що вас чекає в підсумку, з ким ви зустрінетеся і до чого ця авантюра може призвести.
Елементи несподіванки і хвилювання вельми інтригуючі, так як ви до останнього моменту і уявити собі не можете, як виглядає ваш партнер.
Однією з переваг побачень в сліпу є те, що такі зустрічі виключають почуття провини і боргу: якщо вам не сподобався шанувальник, можете сміливо відхилити його наступні запрошення і натяки на подальше спілкування.Таким чином, побачення в сліпу мають ряд переваг. Насамперед, це відмінна можливість познайомитися з кимось цікавим.
Ви можете зустріти відмінного співрозмовника, з яким знайдеться безмежна кількість тем для обговорення. А якщо особливо пощастить, існує ймовірність того, що ви придбаєте хорошого друга або зустрінете свою долю.
екстримальний спорт5. Спробуйте екстремальний вид спорту
Чимало тих, хто просто жити не може без екстремальних видів спорту, в той час як інші вважають таких людей сміливцями або ж божевільними.
Навіть якщо ви не належите до розряду тих самих “безбашенних сміливців”, подібний експеримент подарує вам масу позитивних емоцій.
Стрибки з тарзанкою, каякінг, польоти на пароплані або заплив з білими акулами стане безцінним досвідом, завдяки якому ви отримаєте гострі відчуття.
Такі експерименти можуть тривати від кількох секунд до кількох хвилин, проте саме вони можуть стати самими незабутніми моментами у вашому житті.
Оскільки екстремальні види спорту є вельми травматичними і небезпечними, ви повинні дотримуватися всіх запобіжних заходів і робити це з професійним інструктором. Ні в якому разі не намагайтеся підкорити небо або снігові вершини самостійно або ж зробити заплив на одинці.
6. Пригостити незнайомця кавою
Немає нічого простішого, ніж просто взяти і пригостити незнайому людину в кафе чаєм або кавою. Здавалося б, така дрібниця, але позитивних емоцій від такого вчинку буде море. Від отриманого позитиву ви зарядитесь енергією на весь день.
північне сяйво7. Спостерігати за Північним сяйвом
Люди різних віросповідань і національностей пролітають величезні відстані у напрямку до півночі, щоб насолодитися цим дивовижним видовищем.
Видатний природний феномен під назвою Північне сяйво (Aurora Borealis) можна побачити в Арктичному регіоні, подолавши широту в 60 градусів. Найвищі шанси спостерігати північне сяйво в його повній пишноті з початку жовтня по кінець квітня.

Саме в цей часовий період Північне сяйво являє собою вражаюче красиве видовище, яке залишає незабутнє враження в душі кожного мандрівника.
Однак північ це ще й інші дивовижні природні краєвиди. Катання на собачих упряжках, лижня і веселі зимові свята надовго запам’ятаються любителям подібної холодної екзотики.
Якщо вам випаде можливість коли-небудь відвідати північну країну, без коливань скористайтеся нею. Проміняйте битком набиті південні курорти на Аляску, Ісландію чи Норвегію і ви ні на хвилину не пошкодуєте про зроблений вибір.
Краєвиди північних країн вражають своєю неприступністю, величчю, таємничістю та холодноїю романтикою.
8. Боріться зі своїми страхами
Деякі з нас проживають своє життя, накопичуючи усередині себе цілий арсенал різних страхів і комплексів. Як правило, ми не бачимо причин для того, щоб їх долати, знаходячи постійні виправдання тому, що вони анітрохи нам не заважають.
Насправді, більшість наших страхів є ірраціональними і необгрунтованим. У багатьох присутній страх втрати, інші бояться самотності, треті – людей і суспільства. Всі можливі страхи, накопичені всередині себе, впливають на наше життя і поведінку, часто заважаючи нам домагатися поставлених цілей.
Поки людина перебуває у владі різних страхів, її потенціал працює не на повну потужність.
Спробуйте зрозуміти, що всі страхи і побоювання існують виключно в голові, у вашому розумі. Вони тільки здаються страшними, але насправді вони нешкідливі. Звичайно ж, легше сказати, ніж зробити, але ви ніколи не позбудетеся від своїх страхів, якщо не будете з ними боротися.
Почніть боротьбу з ними прямо зараз, з сьогоднішнього дня. Для подолання існуючих комплексів і страхів спробуйте заговорити з незнайомцем, заспівати перед великою аудиторією, стрибнути з парашутом або зателефонуйте вподобаному хлопцю першою.
Існують десятки речей, яких ви боїтеся. Повірте, поборовши власні страхи, ви зможете пишатися собою, адже це означатиме, що ваші страхи слабкіші за вас.
9. Спробуйте каучсерфінг
Навіть якщо ви не є досвідченим мандрівником, ви, напевно, чули про безкоштовне надання житла туристам по всьому світу. Так званий каучсерфінг (CouchSurfing, також CS) набирає величезну популярність серед любителів подорожувати.
Ця величезна гостьова мережа, що об’єднала близько 7 мільйонів чоловік більш ніж з 200 країн світу, була створена з метою розвитку процесу глобалізації. Члени організації безкоштовно надають один одному житло під час подорожей (іноді, залежно від домовленості, мандрівники платять приймаючій стороні за їжу або покривають інші витрати).
Можливо, ви також чули безліч негативних відгуків про Каучсерфінг. Однак, немає нічого безпечного в цьому світі. Каучсерфінг був випробуваний тисячами мандрівників та подорожніх протягом багатьох років, очевидно, що плюси мережевої організації переважують всі наявні мінуси.
Це відмінний шанс досліджувати нові місця, не витрачаючи багато грошей і заощаджуючи на проживанні. Крім того, каучсерфінг дає можливість зустріти однодумців і завести нових друзів.
Стати членом цієї мережі може стати кожен бажаючий. Для початку потрібно всього лише заповнити спеціальну форму і додати свою фотографію на сайті. Робиться це все дуже швидко, найголовніше, що від вас не потрібно ніяких грошових вкладень.
напишіть книгу10. Напишіть книгу
Напевно, у кожного з нас хоча б раз у житті виникало бажання написати книгу. Не обов’язково бути професійним письменником, щоб це зробити. Якщо у вас є щось гідне і цікаве, що можна розповісти всьому світу, сміливо беріться за перо і діліться своїми думками.
Отже, з чого ж почати написання книги? Насамперед, зберіть всі наявні думки і складіть план написання. Добре продумайте сюжет, намагайтеся якомога чіткіше викладати думки на папері, не забуваючи про граматику. Не нехтуйте тлумачним і граматичними словниками та посібниками.
Ваша книга може принести вам непоганий прибуток. Але навіть, якщо цього не відбудеться, і ви не станете великим письменником, повірте, вже сама думка про те, що ця книга написана вашою рукою і в неї вкладено багато сил, принесе вам радість.
Подібних списків бажань можна скласти десятки. Складайте їх час від часу, закреслюєте вже виконані пункти і наполегливо йдіть до наміченої мети. Ви побачите, результат вартий витрачених зусиль.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...