• Без категорії

10 речей, які не варто говорити хлопцям

10 речей, які не варто говорити хлопцямІноді ти можеш сказати своєму коханому зайвого, а потім гірко шкодувати. Які теми не варто піднімати ні в якому разі?

  1. Розкажи мені про свою колишню

Дівчата по природі своїй дуже цікаві. Крім того, що вони вивчають всі доступні фотографії екс свого хлопця в соцмережах, вони ще й хочуть особисто почути про неї все-все-все. Постав себе на місце чоловіка. Щоб він не сказав про свою колишню, ти все сприймеш в багнети.

  1. Я закохана в … (ім’я кумира)

Так, мріяти про Девіда Бекхема ніхто не забороняв, але навіщо зізнаватися в цьому своєму хлопцеві? Він почне порівнювати, комплексувати, почувати себе третім зайвим. Нехай твої фантазії залишаться при тобі.

  1. Я розповідаю подружці все-все

Навіть якщо це так, хлопцю знати не обов’язково. Твоя подруга може бути співавтором любовних смс, особистим психологом, а іноді і “жилеткою”, але вона ніколи не повинна бути третьою у вашій парі. Чоловік хоче беззастережно довіряти тобі і не боятися розповісти щось таємне. Якщо він дізнається, що твоя подруга за сумісництвом твій повірений, не чекай відвертості.

  1. Мій колишній зазвичай …

Не примушуй свого хлопця ревнувати і змагатися з чоловіком, який залишився в минулому. Потім нарікай на себе, коли твій благовірний перетворитися в копію колишнього.

  1. Я товста?

Якщо він скаже тобі правду, скандалу не уникнути, якщо прикрасить, ти йому не повіриш. Постановка питання неправильна спочатку. Чоловік виявиться в складному, практично безвихідному становищі.

  1. Ти такий милий

Ніколи не говори чоловікові, що він милий. Нам це здається компліментом, а вони розуміють все перекручено. Представники сильної статі відчувають, що ти не впевнена в їх маскулінності і переводять “милий” як “асексуальний”.

  1. З чоловіками я тільки дружу

Нам здається, що таким способом ми захищали від зайвої уваги і докучань, але чоловікам складно зрозуміти, як взагалі таке можливо. Цю фразу вони трактують як “відкрита в стосунках”. Їх може охолодити тільки крижаний тон, і то не завжди.

  1. Мені не подобаються твої друзі

Ніколи не вступай в ментальну сутичку з друзями твого хлопця, навіть якщо вони тягнуть його на футбол щоп’ятниці і поводяться не по-джентльменськи. Чоловік швидше розлучиться з тобою, ніж розірве відносини зі своїми давніми приятелями.

  1. Ти вважаєш її привабливою?

Хочеш чесну відповідь? Ти її навряд чи отримаєш. Не примушуй свого хлопця тулитися, мимрити і червоніти. Чому тобі може подобається Девід Бекхем, а його не може залучити сексуальна сусідка з п’ятого поверху? Подвійні стандарти.

  1. Нам потрібно поговорити

Це найстрашніша фраза в світі. Для всіх без винятку. Вона обіцяє одні тільки неприємності, розбирання і скандал. Якщо вам дійсно потрібно поговорити, вибери більш м’яке формулювання.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...