10 речей, про які ти будеш шкодувати в 30

10 речей30 років – це певний рубіж. Це найкращий вік, щоб оцінити прожите життя і провести роботу над помилками.

  1. Ти всім повинна

Після 30-ти тиск суспільства на тебе посилюється. У цей період життя у тебе вже повинні бути будинок, сім’я і успішна кар’єра. Якщо надії не виправдалися і ти не досягла успіху в чомусь – це не означає, що пора ставити на собі клеймо. Твоє життя не схоже на життя твоїх друзів/колег/однокласників/одногрупників? Запам’ятай: воно належить тільки тобі і тільки тобі вирішувати, що з ним робити.

  1. Не приділяєш часу батькам

Одна з найбільших причин жалю людей, які досягли зрілості. Ми так мало говоримо батькам, як сильно їх любимо, так мало проводимо з ними часу! Все, що потрібно – це обійняти, сказати пару теплих слів, посидіти біля телевізора разом.

  1. Ставиш роботу на перше місце

Ми настільки стурбовані кар’єрою і матеріальними благами, що втрачаємо з уваги важливіші речі. Гроші та підвищення ніколи не замінять дорогоцінні моменти, проведені з улюбленими людьми. Навчися розділяти роботу й особисте життя.

  1. Витрачаєш час на негатив

Тобі здається, що до 30-ти років ти “проженеш” зі свого оточення людей, які сіють навколо себе негативну енергію. Як би не так! З кожним роком ти обростаєш все більш міцними зв’язками і в якийсь момент просто боїшся залишитися зовсім одна. А даремно. Оціни своє оточення і зведи спілкування з песимістами нанівець.

  1. Ти вважаєш себе дуже старою

Тридцятиріччя – це самий розквіт. А ми все частіше чуємо фразу: “Я занадто стара для цього!”. Повір, у тебе ще буде час в повній мірі оцінити зміст цих слів, а поки просто живи і насолоджуйся.

  1. Не ставиш на перший план свої інтереси

Можливо, ти з тих людей, яких більше хвилює благополуччя оточуючих. Досить! Стань трохи егоїсткою. Якщо ти прислухаєшся до цієї поради, в 30-ть буде на одну причину жалю менше.

  1. Забуваєш про догляд за собою

Шкідлива їжа, сидячий спосіб життя, апатичне ставлення до себе – те, чим грішить кожен з нас. Піклуйся про своє здоров’я, займайся самовдосконаленням, не дозволяй собі розпускатися і виглядати погано. Як говорила велика Коко Шанель: “Не кожна жінка народжується красивою, але якщо вона не стала такою до 30 років – вона просто-напросто дурна”.

  1. Не ризикуєш

Негативний досвід змушує тебе бути обережною, але іноді не варто боятися. Життя одне і, завдяки твоїм страхам і переживанням, воно може стати зовсім безбарвним. Прикрась його яскравими емоціями!

  1. Живеш на широку ногу

Всі багаті люди економлять і вміють правильно інвестувати гроші. Якщо ти звикла смітити ними направо і наліво, в 30-ть прийде усвідомлення і каяття. Заощадження допоможуть тобі відчувати під собою грунт і не боятися завтрашнього дня.

  1. Мало подорожуєш

Світ в твоїх руках, а ти віддаєш перевагу відлежуватися на дивані? Скільки неймовірних місць, прекрасних пейзажів, цікавих людей ти ніколи не зможеш побачити! Задумайся над цим і бігом за квитками.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...