10 принципів правильного харчування

10 принципів правильного харчуванняПід час вагітності значення правильного харчування зростає. Слідуючи десяти основним принципам правильного харчування, ви забезпечите своїй дитині хороший життєвий старт

Їжа – справа серйозна

Перш ніж щось з’їсти, задумайтеся, чи принесе це користь вам і малюку. Звичайно, шоколадний торт, точніше його шматочок, не нашкодить дитині.

Кожного разу, коли ви збираєтеся перекусити, у вас є шанс дати своїй дитині, що росте, щось корисне. А якщо пригадати, що вагітній жінці необхідно всього 300 додаткових калорій, стає зрозуміло: кожна ваша трапеза має значення і вам слід відноситися серйозно навіть до дрібниць.

Не всі калорії хороші

Майбутній дитині набагато корисніше одержувати калорії з їжі, яка володіє певною живильною цінністю, а не з тих продуктів, в яких містяться тільки жири і цукор. Від зайвих калорій, що поступили в організм разом з жирами і цукром, набагато важче позбавитися, ніж від тих, які ми набрали разом з білками і іншими корисними речовинами.

Голодуєте ви – голодує дитина

Якщо під час вагітності ви пропускаєте сніданок або обід, ви позбавляєте свою дитину необхідної йому їжі. Пропустивши обід через те, що нарада дуже затягнулася, ви звільнитеся лише головним болем і спазмами в шлунку, а ваша дитина упустить декілька годин дорогоцінного часу, під час якого він міг би повноцінно розвиватися.

Ефективність

Якщо ви навчитеся вибирати продукти, в яких міститься максимум живильних речовин при мінімальному вмісті калорій і які одночасно забезпечуватимуть вас декількома вітамінами і мінералами, ви зможете добре “годувати” свою дитину, і самі при цьому не об’їдатиметеся.

Вуглеводи прості і складні

Вагітна жінка повинна включати в свій раціон необхідну кількість вуглеводів – як простих, так і складних, враховуючи при цьому їх різне значення.

Менше за солодкий – більше користі

Ви не можете собі відмовити в задоволенні поласувати солодким? Пам’ятайте, що це призводить до зайвих калорій. Але вагітні жінки і їх майбутні діти більше, ніж хто б те ні було, страждають від дієти з високим вмістом цукру.

Проте скоротити споживання цукру зовсім не означає відмовитися від всього солодкого. Не всі солодкі продукти містять цукор. Свіжі фрукти (соковита диня, стиглі персики або банани) – дуже смачні, солодкі і одночасно корисні продукти.

Якщо вам не вистачає цукру

Деяким ласунам легше зовсім відмовитися від солодкого, ніж скоротити його кількість в своєму раціоні. Іншим же “цукроголікам” така тактика не до вподоби, так їм захочеться солодкого тільки сильніше – і план здорового харчування під час вагітності виявиться під загрозою.

Хороші продукти пам’ятають, звідки вони

Кращі джерела вітамінів і мінералів – свіжі овочі і фрукти, які потрапили до вас на обідній стіл відразу після того, як їх зірвали. Вибираючи фрукти і овочі, звертайте увагу на їх колір, твердість, загальний вигляд.

Здорове харчування – справа всієї сім’ї

Хоча те, що їдять члени вашої сім’ї, не так важливе, як те, що їсте ви, вам буде набагато простіше перейти на новий режим харчування, якщо ваші близькі підтримають вас і приєднаються до вас. Харчуючись правильно, ви не тільки набудете корисні звички, а разом з ними і гарну фігуру, але і посприяєте тому, що ваш чоловік і старші діти теж знайдуть гарну форму і почнуть стежити за своїм харчуванням.

Шкідливі звички

Ваша дієта впливає на здоров’я майбутньої дитини, але однією лише дієтою все не обмежується. Деякі шкідливі звички можуть негативно відобразитися на здоров’я малюка. Випиваючи після прекрасної вечері склянку вина або викурюючи сигарету після живильного сніданку, ви зводите нанівець всі свої досягнення.

Джерело: beautyinfo

Последние новости из мира интернет технологий, seo-софта, seo-блогов для помощи продвинутому вебмастеру на ведущем блоге http://webmasternews.ru/. Нужно быть в теме последних конференций в мире вебтехнологий, создания сайтов, внутренней перелиновки.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...