10 причин, щоб народити малюка

10 причинНавколо нас багато сімей, у яких немає дітей: хтось дійсно хоче дитину, але з причини здоров’я або інших факторів не може завагітніти, а хтось віддає перевагу жити для себе і почувається щасливим. Такі люди дійсно не розуміють, для чого народжувати дітей і жертвувати на час можливістю подорожувати, будувати кар’єру, переживати родові муки і так далі.

Давайте поговоримо про причини, які керують сучасними мамами при народженні дитини.

1. Дитина – це щастя.

Це не просте голослівне твердження: часто народивші жінки навіть толком не розуміють, що робити з дитиною, зате після пологів включається так званий материнський інстинкт і все стає на свої місця. Кожна посмішка, кожен рух дитини – це щастя, в якийсь момент мама вже не розуміє, як вона жила раніше до появи цього дива. Кожен день ви будете пізнавати нові емоції, відчуття, вчитися передавати свої знання, разом з малюком пізнавати світ, відкриваючи в собі давно забуті відчуття. Можливо, саме тому багато жінок мріють про материнство.

2. Страх самотності.

Для когось привід народити дитину досить банальний – жінка боїться самотності. Зрештою, буде заради кого жити, а в старості знайдеться рідна людина, яка «стакан води подасть». З малюком дійсно забуваєш про все, день наповнюється новими турботами і справами, а спілкування з крихіткою приносить задоволення. Як для сімейної пари, так і для самотньої матері дитина стає сенсом життя. Гени – це тільки невелика частина того, що передається дитині від батьків, вона буде копіювати ваші манери, жести, поведінку, переконання, стане частинкою вашої душі.

3. Повернення в дитинство.

«Я не пам’ятаю, чим займалася на роботі, зате переглянула всі мультфільми і перечитала всі казки». Це твердження знайоме багатьом мамам. Для когось дитина – це дійсно шанс повернутися в дитинство і заново пережити цей безтурботний час. А будучи людиною, що відбулася, з великим запасом мудрості та досвіду, вчити молоде покоління подвійно приємно. Веселі ігри, метушня в пісочниці, катання на гойдалках дуже зближують маму з дитиною, дають їй довгоочікуване розвантаження і розслаблення.

4. Оновлення організму.

Вагітність – це потужний стимул для організму працювати за посиленою програмою. Величезна концентрація гормонів, удвічі швидше йдуть обмінні процеси, збільшується витривалість – змінюється абсолютно все. Кажуть, що після пологів жінка відчуває себе оновленою, стає молодше і привабливіше. А що змінилася фігура – це ніщо в порівнянні з щастям, коли тримаєш маленьке диво на руках, тим більше що колишні форми можна повернути правильним харчуванням і регулярними заняттями спорту.

5. Можливість самореалізації.

Комусь судилося зробити блискучу кар’єру, а для когось дуже важлива можливість реалізувати себе як хороша дружина і чудова мама. Народження дитини – важливий крок, адже на ваші плечі покладається відповідальність за маленького чоловічка, який прийшов в цей світ «чистим аркушем». Хтось буде виховувати дитину так, як виховували його самого, чиєсь дитинство не було солодким, і жінка не допустить тих же помилок, що і її батьки. Як би там не було, для багатьох мам після пологів сенс життя і її цінності кардинально змінюються, а увага зосереджується на плачучому в різних тональностях згортку.

6. Нове життя.

Прозвучить дивно, але для деяких жінок дитина – це можливість почати своє життя заново. Напевно у багатьох людей є знайомі дами, які в юності вели досить-таки вітряне життя, а ставши матерями, помінялися кардинально. Жінка, яка змінює партнерів як рукавички, засуджується суспільством, а ось статечна мати трьох дітей, в яку вона перетворюється, в очах людей мало не свята. Саме дитина часто стає стимулом замислитися про сенс і правильність свого життя, а також змінитися на краще.

7. Відповідність іншим.

Багато дівчат чують від родичів і знайомих «ну коли ви вже дітьми обзаведетеся? Скільки можна тягнути? »Або« Ми хочемо онуків побавити ». Жінка повинна бути і фізично, і психологічно готова до народження дитини. Прагнення не бути «білою вороною» не кращий радник, чадо повинно бути бажаним саме жінкою та її чоловіком, тоді й сім’я буде міцною, а піддаватися провокаціям не варто, інакше доведеться частенько шкодувати про поспішно прийняте рішення. Нерідко молоденькі дівчата висловлюють таким чином протест, вірячи, що після народження дитини вони стануть дорослими і їм ніхто не буде вказувати, як жити. Ось тільки уявна самостійність і справжня готовність до материнства – речі різні.

8. Створення особистого щастя.

Буває й так, що особисте щастя жінка набуває тільки після народження дитини. На другий план відходять проблеми в сім’ї, пошуки коханої людини, а маленький чоловічок повністю займає думки і весь вільний час. Малюк – це частинка вашої душі, тому не варто боятися труднощів, адже любов дитини допоможе вам подолати багато чого, а відчуття, що ви більше не самотні і у вас повноцінна сім’я – безцінне.

9. Здоров’я.

Останнім часом з’явилася тенденція планувати вагітність – без сумніву, це правильно, жінка повинна бути готова в усіх відношеннях до появи спадкоємця, але буває і так, що здоров’я зобов’язує поквапитися з народженням. Гінекологічні проблеми, гормональні збої, ранній клімакс – нерідко жінки прагнуть народити, тому що бояться, що пізніше стати мамою просто не зможуть. Пологи змінюють жінку, багато мам кажуть, що після появи на світ малюка у них навіть налагодилося здоров’я, з’явилися нові сили і бажання жити.

10. Це любов.

Остання і найважливіша причина народити дитину. Для цього маленького чоловічка ви станете центром всесвіту. Діти люблять своїх мам не за те, що вони успішні в кар’єрі або дуже красиві, а просто за те, що вони їх мами. Дитяча любов – сама безкорислива і правдива, так що якщо ви подаруєте малюкові всю ласку і турботу, вам це повернеться за законом бумеранга. Малюк зміцнює сім’ю, дарує батькам неймовірне відчуття щастя, вносить в їх відносини гармонію!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...