10 ПИТАНЬ, ЯКІ ВАРТО ПОСТАВИТИ НА ПЕРШОМУ ПОБАЧЕННІ

Учені довели, що правильні теми для розмови допомагають зміцнити зв’язок з самого початку.

Перше побачення – це завжди цікаво і хвилююче. Але давайте відверто: це ще і справжня робота. Зазвичай все починається стандартно, з питань «Звідки ти?» або «Чим займаєшся?» та інших банальностей. І вони, погодьтеся, не приносять багато користі і ніяк не допомагають в розмові.

Американські вчені з’ясували, що правильні питання під час першого побачення можуть значно посилити зв’язок між людьми. Якщо ви як раз готуєтеся зустрітися з тим, хто вам дуже сильно подобається, спробуйте відійти від звичної схеми і використати ці 10 простих реплік.

  1. Якими ти бачиш ідеальні стосунки?

Відповідь допоможе зрозуміти, що хлопець або дівчина шукає в партнері і відносинах. Бути сильною самодостатньою парою, будувати зважене і продумане партнерство, як в бізнесі, або, може, стати традиційною сім’єю, де чоловік працює, а жінка – берегиня вогнища.

Не кажіть одразу про свої бажання. Уважно вислухайте свого співрозмовника. Так ви дізнаєтеся, чи підходите ви один одному чи у вас різні погляди на майбутнє.

  1. Чи думає хтось, що зустрічається з тобою зараз?

Це провокаційне запитання потрібно поставити обов’язково, може бути навіть жартома, але запитати. Нікому точно не потрібні відносини з людиною, яка не до кінця розібралася зі своїм особистим життям і минулими захопленнями.

Читайте між рядків. Якщо ваш партнер по побачення говорить, що у нього є «божевільна колишня» або «колишній-сталкер», який все ще пише повідомлення і з’являється на порозі, є невелика ймовірність, що всі ці формулювання просто код для «Ми періодично спимо разом».

  1. Що робить тебе щасливим (-ою)?

Здорові відносини виникають в парах, де кожен знає, що робить його щасливим. Партнер не зобов’язаний нести відповідальність за наш гарний настрій – ми повинні вміти самостійно культивувати в собі любов до життя.

Попросіть людину, з якою у вас побачення, розповісти про свої хобі. Якщо він або вона засміється і поставиться до питання з презирством, це поганий знак. Вас уже на етапі першого побачення цікавлять різні речі. Не найкращий старт для відносин.

  1. Як ти ставишся до моногамії?

Якщо ви хочете саме таких відносин, не потрібно цього соромитися. Людину, яка згодна з вами, питання не відштовхне, зате допоможе відразу розпрощатися з тим, хто вам не підходить.

Спробуйте поцікавитися граючи, як би мимохідь. А якщо ви не вітаєте моногамію, поставте аналогічне питання, але вже про полігамію. Повірте, набагато краще обговорити подібні речі до того, як ви вступите у відносини.

  1. Як справи?

Якщо потрібно залишити тільки один банальне запитання, то саме це – безпрограшний варіант. Яким би обридлим воно не було, це непоганий початок розмови, яке легко виведе вас на інші цікаві теми і допоможе дізнатися один одного трохи ближче.

Фрази «Як справи?» найчастіше досить, щоб почати розмову, в якій ви зможете розчинитися. Ну а коротка відповідь одним словом – точно не найкращий знак для майбутнього з цією людиною.

  1. Якби всі тварини вміли розмовляти, хто був би найбільш грубим?

Дивне питання, але відповідь на нього здатна дуже багато чого сказати про людину. Її перша реакція продемонструє вам, наскільки вона серйозна в повсякденному житті. А може, з’ясується, що перед вами душа компанії, влучно стріляє жартами направо і наліво.

Таке безглузде питання дасть вам зрозуміти, наскільки людина грайлива, чи зможете ви просто сміятися і відчувати себе розслаблено поруч з ним або з нею.

На перших побаченнях часто включаються захисні механізми, особливо якщо вам розбивали серце в минулому. І вони тільки вбивають романтику. А таке питання, навпаки, поверне відчуття творчості, веселощів і дурощі.

  1. Які три головні якості ти шукаєш в партнері?

Краще не тішити себе ілюзіями, а відразу розібратися, підходите ви один одному чи ні. Запитайте, яким він або вона бачить свого партнера і які якості вважає відразливими.

Якщо чіткої відповіді на питання немає, значить, ваш співрозмовник несерйозно ставиться до відносин або ще не розібрався, чого від них хоче. Це не найкраща стартова площадка для здорового союзу.

  1. Як ти уявляєш ідеальний день?

Це приблизно те ж саме, що і питання про хобі, тільки розкриває ще й спосіб життя людини.

Послухайте, яким ваш партнер по побаченню бачить свій ідеальний день – активним або спокійним, повним подій або розслабленим, і подумайте, чи хочете ви стати частиною такого життя.

  1. Які у тебе стосунки з батьками?

За цим питанням насправді ховається інше: «Яку любов ти бачив?» Всі ми знаємо, що модель сім’ї закладається в дитинстві, а відносини між мамою і татом здатні багато в чому визначити наше особисте життя.

Теплі стосунки в сім’ї завжди роблять людину більш стабільною емоційно і психічно, а також впевненою в собі. Але якщо ви дізнаєтеся, що все не так райдужно, це не привід одразу тікати і обривати спілкування – все-таки ситуації бувають різні. Проте таке просте питання може стати ключем до розуміння ваших майбутніх відносин.

  1. Ти ще спілкуєшся з друзями дитинства?

Відповідь на це питання дасть вам уявлення про здатність людини довго залишатися у відносинах. Як давно він спілкується з близькими людьми, які зараз його оточують? Він підтримує зв’язок зі старими друзями? Якщо спілкування перервалося, то чому так сталося і що він може сказати про своїх вже колишніх друзів?

Щоб створити здоровий союз, у кожного з партнерів має бути своє цікаве і насичене подіями життя. Інакше хтось один буде розчинятися в іншому, а такі відносини зазвичай закінчуються плачевно.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...