10 «ні» для дуже закоханих дівчат

10 «ні» для дуже закоханих дівчатЯкщо тебе з силою Цунамі накрила любов, скористайся 10 правилами, які допоможуть тобі справитися з твоїми почуттями

1. Не ходи за ним хвостом. Не шукай маленьких причин, щоб зайвий раз продефілювати перед його персоною. Ти ж не хочеш уславитися для нього банним листом?

2. Не давай волі почуттям, навіть якщо він оточений іншими дівчатами. Зрозуміло, що образливо, але ти ж розумниця і знаєш, хто тут найкраща! Будь впевнена в собі і не підгодовуй його гордість.

3. Коли він знаходиться в центрі уваги або залучений в розмову з іншими людьми, не пожирай його очима. Навіщо тобі давати привід?

4. Не чекай, що він обриватиме тобі телефон або ось прямо завтра підійде і зізнається в коханні. Всьому свій час, а поки не псуй собі настрій.

5. Не бійся виказувати свою думку, навіть якщо воно суперечить його думці. Будь собою, не прагни у всьому порадувати його розум.

6. Не виказуй жалю з приводу його дріб’язкових проблем. Особливо, коли в нього нема потреби в співчуваючих. Все в міру, інакше це виглядатиме дуже запобігливо.

7. Не ніяковій перед ним, говори без тремтіння в голосі, дивися йому прямо в очі. Ти така ж людина, як і він!

8. Не роби з нього ідола, кожного нового дня, мріючи про нову зустріч. Не засмічуй душу пристрастю. Бережи емоції для свого майбутнього чоловіка.

9. Не пиши йому смс про любов і не спам пошту, навіть якщо дуже хочеться, намагайся себе стримати.

10. І не забувай про те, що закоханість і любов – це дві різні речі!

Вчені довели, що кохання може викликати залежність. Будь обережна з цим почуттям!

Джерело: proUA.com

Поділитися в...

Вас може зацікавити...