10 найвірніших способів повернути довіру в сім’ї – як відновити стосунки?

як відновити довіруЗ чого почати? Що робити? Які зробити кроки, що ваш партнер знову дивився на вас люблячими очима? Після аналізу ситуації, жалості до себе і врахування всіх можливих помилок, згадуємо – що кажуть фахівці в такій ситуації:

1. Визнайте свою неправоту (провину), якщо ви не праві. Немає сенсу доводити, що ви були чесні, якщо ви дійсно брехали. Це тільки посилить конфлікт.

2. Поговоріть зі своєю половинкою про те, що трапилося. Щиро, відверто. Знайдіть такий момент, коли партнер буде в змозі вас слухати і чути.

3. Причина недовіри – його ревнощі? Виключіть зі свого життя все, що може спровокувати нові підозри вашого партнера – координати, зустрічі, навіть думки про об’єкт, до якого вас ревнують. Ревнощі безпідставні? Донесіть до партнера, що для них немає підстав. І міняйте своє життя. Можливо, ви самі даєте приводи своєму партнерові вас ревнувати – занадто яскравий макіяж, занадто короткі спідниці, робота допізна, незрозумілі дзвінки додому, запаролений комп’ютер та ін. Якщо вам нема чого приховувати – будьте відкриті у всьому. Якщо вам дорога довіра партнера, не потрібно одягатися на роботу, як на конкурс «міс світу». Звичайно, є й такі ревнивці, для яких привід – навіть посмішка продавця, послана вам мимолетом в магазині. Але це вже «з іншої опери», і зовсім інша тема.

4. Не намагайтеся все повернути, як було, відразу після конфлікту. Дайте партнеру час прийти в себе, подумати і проаналізувати ситуацію.

5. Причина втрати довіри – встановлений факт вашої зради? Що б ви не робили, все залежатиме від того, чи вистачить йому сил пробачити вас. Не принижуйтеся, не благайте, не розповідайте подробиць і не влаштовуйте істерик в дусі «ти мені приділяв мало уваги» або «я була п’яна, прости мене, дурууу». Просто визнайте свою провину, спокійно повідомте, що це трапилося по вашій великій дурості, і поясніть партнеру, що ви не хочете його втрачати, але приймете будь-яке його рішення. Якщо він прийняв рішення піти від вас, ви все одно його не втримаєте. Тому будь-які хитрощі, благання і приниження будуть не на вашу користь.

6. Щиро почніть жити з чистого аркуша, немов ви тільки сьогодні зустрілися. Партнер або буде змушений перебудуватися, розставити всі крапки над «і» і підтримати вас, або (якщо він внутрішньо вже прийняв для себе рішення, що довіряти вам більше не може) піде.

7. Ставши на складний шлях відновлення довіри, не втягуйте своїх родичів в цей процес. Вони будуть зайвими. Все має вирішитися тільки між вами.

8. Якщо партнер в змозі з вами розмовляти і навіть йде назустріч, запропонуйте йому спільну поїздку. У вас буде можливість спокійно обговорити всі ваші проблеми, і з’явиться шанс «відкрити друге дихання» для ваших почуттів.

9. Доведіть партнеру, що ви готові боротися за вашу любов – ви готові до компромісів, поступок, готові вирішувати питання без істерик «по-людськи», що ви готові слухати і чути свого партнера.

10. Партнер пробачив вас? Ніколи не повертайтеся до минулого. Будуйте майбутнє на абсолютній відкритості, взаємній підтримці та взаєморозумінні.

І пам’ятайте, що другого шансу вам ніхто не дасть.

 

Поділитися в...

Вас може зацікавити...