• Без категорії

10 цікавих фактів про секс

10 цікавих фактів про сексСекс займає важливу частину в нашому житті, але лише мало хто знає про особливі, цікаві факти, якими може похвалитися цей процес. А чи знали ви, що насолоду від сексу може отримувати не тільки людина, але і дельфіни, а також людиноподібні мавпи? А чи чули ви про те, що в середньому за все життя чоловік виробляє до 14 літрів сперми?

Факти часом лякають, а часом дивують. Але це наш організм і ми зобов’язані знати про нього якомога більше. Тому про цікаві факти, що стосуються сексу ми сьогодні і поговоримо.

  • Медики не раз проводили обстеження вагітних жінок. Так, вони з’ясували, що вже під час останнього триместру, ембріони-хлопчики відчувають ерекцію.
  • А цей факт корисний тим, хто вирішив сісти на дієту. Під час сексу спалюється до 300 кілокалорій. Тому сміливо займайтеся цим процесом, і худніть із задоволенням.
  • Турецькі вчені виявили цікавий факт. Виявляється повні чоловіки можуть довше займатися сексом, що так приємно чути жінкам. Це пояснюється тим, що стрункі і худі чоловіки оргазмують швидше, ніж їхні суперники, з невеликим животиком.
  • Історія зберегла цікавий факт, який стосується самого довгого жіночого оргазму. У 1966 році, мешканка США зафіксувала тривалість свого оргазму, який склав – 43 секунди. Ну а в середньому, жінки відчувають оргазм протягом 4 секунд.
  • Жінок, які можуть випробувати оргазм від попередніх пестощів грудей і сосків зовсім мало, а саме – 1%. Тому варто розповісти своєму чоловікові про клітор, де знаходиться найбільша кількість нервових закінчень. Вчені говорять, що там нервових закінчень близько восьми тисяч. А ось член чоловіків складається з усього чотирьох тисяч закінчень.
  • Мешканка Сибіру, ​​з 1725 по 1765 роки народила 69 дітей, серед яких є як двійнята, так і трійнята і навіть чотири четверняшок. Це воістину мати-героїня!
  • Вікова статистика для жінок говорить про те, що лише 30% всіх 80-ти літніх жінок займаються сексом, і отримують від цього задоволення. У той час як 70% чоловіків все ще відчувають себе молодиками, і не проти побалуватися, в тому ж віці.
  • Дофамін, який виділяється в нашому організмі під час сексу, так само сильно впливає на організм, як і наркотики. Тому секс сміливо можна назвати наркотиком. Але погодьтеся – наскільки він корисний!
  • Сексуальну активність дуже сильно підвищує гранат. У цьому фрукті міститься багато речовин, що так позитивно впливають на наш гормональний фон. Необхідно всього склянка гранатового соку, щоб поліпшити свою сексуальну функцію.
  • Швидше оргазму досягають саме при теплій температурі повітря. Тому цікавим фактом є дослідження голландських учених. Вони встановили, що відсоток жінок, які займалися сексом в шкарпетках, панчохах, словом, ноги яких були в теплі, склав – 80%.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...