ОБОВ’ЯЗКОВІ ВІТАМІНИ ПІД ЧАС ВАГІТНОСТІ

Вітаміни – низькомолекулярні органічні сполуки, які беруть участь в обміні речовин, синтезі гормонів, відновленні тканин організму. Вони необхідні підтримки імунітету, зростання, розвитку та функціонування всіх органів та систем людини. На сьогоднішній день відомо близько 30 вітамінів, частина з яких синтезується в організмі природним чином. 13 вітамінів не виробляються в організмі і мають надходити ззовні.

Які ж вітаміни обов’язково потрібно приймати під час вагітності, яка їхня роль для перебігу вагітності та здоров’я майбутнього малюка?

Згідно з рекомендаціями акушерів-гінекологів, є кілька вітамінів та мікроелементів, які є обов’язковими для застосування під час вагітності.

Вітамін В9

По-перше, це вітамін В9, так звана фолієва кислота. Вітамін В9 необхідний виробництва формених елементів крові – лейкоцитів, тромбоцитів, еритроцитів. Він бере участь у розподілі клітин, зростанні та розвитку всіх органів, систем та тканин організму. Особливо важливість фолієвої кислоти зростає у першому триместрі вагітності, коли формуються основні структури нервової системи плоду – вітамін В9 забезпечує їхню правильну закладку. У цей період навіть короткочасний дефіцит фолієвої кислоти загрожує серйозними патологіями та віддаленими наслідками. Можлива поява дефектів нервової трубки, гідроцефалії, аненцефалії (відсутності головного мозку), мозкових гриж та інших патологій. Різко збільшується ризик затримки розумового розвитку майбутньої дитини. Тому регулярний прийом вітаміну В9 вкрай важливий на етапі підготовки до вагітності та у наступний період виношування дитини. Особливо фолієва кислота актуальна у випадках, коли до вагітності жінка приймала оральні контрацептиви, дія яких може провокувати дефіцитні стани вітаміну В9.

При плануванні вагітності протягом 3 місяців і далі протягом перших 12 тижнів вагітності жінці рекомендовано пероральний прийом фолієвої кислоти у дозі 400 мкг на добу. Основним джерелом фолієвої кислоти є листя зелених рослин: шпинату, цибулі, салату та іншої зелені. Також вітамін міститься в печінці, нирках та м’ясі. Це корисні продукти, але вміст вітаміну В9 в них у  тих кількостях, які можна вживати протягом дня, не покриває потреби при вагітності, тому потрібно приймати фолієву кислоту, купуючи препарат в аптеках у потрібній дозі. Доведено, що прийом фолієвої кислоти протягом перших 12 тижнів вагітності знижує ризик народження дитини із дефектом нервової трубки. Фолієву кислоту на етапі підготовки до зачаття рекомендують вживати й майбутньому батьку, оскільки вона впливає на процес сперматогенезу.

Вітамін D

Вітамін D зазвичай рекомендується вагітній жінці групи високого ризику гіповітамінозу протягом усієї вагітності в дозі 10 мкг (400 ME) на день.

Доведено, що вітамін D знижує ризик таких акушерських ускладнень, як прееклампсія, затримка розвитку плода та гестаційний цукровий діабет. До групи високого ризику гіповітамінозу вітаміну D належать жінки з темною шкірою, які мають обмеження перебування на сонці, зі зниженим рівнем споживання м’яса, жирної риби, яєць, з ІМТ до вагітності >30 кг/м2.

Вітамін А

Уважно слід ставитись до вітаміну А, який у великих дозах може спричинити тератогенний ефект. Його не потрібно приймати додатково, а також слід знизити споживання їжі, багатої на вітамін А (яловичої, курячої, качиної печінки та продуктів з неї).

Мультивітамінні комплекси

Щодо полівітамінних комплексів – у групі низького ризику авітамінозу призначення полівітамінів не знижує ризик перинатальних ускладнень, тоді як за високого ризику авітамінозу може бути рекомендований пероральний прийом полівітамінів протягом усієї вагітності, їхнє призначення знижує ризик перинатальних ускладнень. До групи високого ризику авітамінозу належать жінки низького соціально-економічного класу з неправильним способом життя, нестачею харчування, з особливістю дієти (вегетаріанки).

А ось з мінералів вагітним рекомендовано пероральний прийом препаратів йоду (калію йодиду) протягом усієї вагітності в дозі 200 мкг на день, це також необхідно для правильного розвитку нервової системи дитини та щитовидної залози.

Якщо говорити про джерела вітамінів, то основна рекомендація при нормальній вагітності – правильно і регулярно харчуватися: споживати їжу достатньої калорійності з оптимальним вмістом білка, вітамінів та мінеральних речовин, з обов’язковим включенням до раціону овочів, м’яса, риби, бобових, горіхів, фруктів та продуктів з цільного зерна, регулярно відвідувати свого лікаря та отримувати своєчасні рекомендації щодо прийому необхідних вітамінів під час вагітності та в післяпологовий період.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...