Вітамін Е – вітамін для сексу

Вітамін Е – вітамін для сексуТак називають іноді вітамін Е (альфа токоферол). Цей вітамін виконує величезну роль як антиоксидант, а антиоксиданти оберігають організм від шкідливих кисневмісних субстанцій.

Додаткова кількість кисню необхідна організму під час статевого акту: його потребують і пеніс, і клітор, і одержують вони кисень з крові. Вітамін Е допомагає кров’яним тільцям швидко справлятися з цією задачею, транспортуючи кисень і уникаючи при цьому процесу окислення.

Жінкам в період постменопаузи цей вітамін легко і безпечно допомагає компенсувати недолік естрогену. Спеціальна естрогенна терапія не дає таких результатів. Якщо менопауза наступила передчасно (після хірургічної операції – гістеротомії або оварієтомії), то вітамін Е допомагає позбавитися проблем, пов’язаних з втратою естрогену. "Пекучі спалахи", які з’являються в результаті операцій по видаленню матки і яєчників в результаті ракових захворювань, також благополучно зникають завдяки прийому вітаміну. У дієтичній терапії вітамін Е покликаний поліпшити статеве життя в пізні роки життя.

Під час вагітності відсутність або недостача вітаміну Е призводить до смерті зародка, викиднів і т.п.

Не менш важливий вітамін Е для чоловічої сили. Недостача вітаміну в раціоні чоловіків призводить до надмірної активності гіпофіза, що контролює роботу статевих органів і, внаслідок цього, неприродно великим геніталіям (що не завжди благо для чоловіка).

Окрім іншого, вітамін Е полегшує протікання вагініту і запобігає простатиту, а також впливає на гормони, що каталізують утворення сім’я і тестостерону у чоловіків і які контролюють овуляцію і утворення прогестерону у жінок.

Джерело: spuzom

Поділитися в...

Вас може зацікавити...

1 Коментар

  1. evgen13 сказав:

    В статті написано: “Не менш важливий вітамін Е для чоловічої сили. Недостача вітаміну в раціоні чоловіків призводить до надмірної активності гіпофіза, що контролює роботу статевих органів і, внаслідок цього, неприродно великим геніталіям (що не завжди благо для чоловіка)”
    Тепер відомий секрет великих достоїнств! Давайте хлопчиків годувати вітамінами з дитинства )))