Варіації місіонерської пози
02 Лют 2011

237Чоловік зверху або місіонерська поза для сексу – поза, при якій чоловік сам вибирає амплітуду і силу своїх фрикцій, а жінці залишається лише розслабитися і одержувати задоволення. Крім того, ця поза дозволяє люблячим людям дивитися один на одного і цілуватися. Завдяки цим якостям місіонерська поза є найпоширенішою і популярнішою. Давай докладніше розглянемо місіонерську позу для сексу – чоловік зверху.

Сама назва місіонерська прийшла, видно, з Південної частини Тихого океану, де місіонери прагнули прищепити своїм підлеглим певний тип поведінки, у тому числі і сексуальної, обмежуючи їх сексуальні фантазії і поведінку в ліжку.

Місіонерська поза має декілька переваг.

По-перше, вона вимагає дуже мало місця, і її можна застосовувати на дуже вузьких ліжках.

По-друге, вона особливо актуальна в холодну пору року, коли так приємно відчувати тепло чоловічого тіла, знаходячись під ковдрою.

По-третє, вона дозволяє жінці максимально розслабитися і концентруватися на своїх відчуттях.

По-четверте, вона достатньо варіабельна, адже жінка може допомагати чоловіку стегнами, міняти положення ніг, та і чоловік може прийняти декілька різних позицій.

По-п’яте, місіонерська поза сприяє найбільшому контакту між партнерами, оскільки вони можуть бачити і пестити один одного.

Не позбавлена місіонерська поза і недоліків. До них можна віднести:

• Відсутність стимуляції клітора;

• Швидка стомлюваність партнера;

• Неможливість проявити свої сексуальні здібності.

Варіації місіонерської пози

Звична місіонерська поза – чоловік лежить на жінці. Ноги жінки злегка підведені в колінах і розсунені в сторони.

Облягаюча поза. Бажаючи загострити відчуття, жінка може звести ноги разом, завдяки чому пеніс чоловіка стимулюватиме клітор і стінки піхви, а м’яке стискання головки забезпечить партнеру особливе задоволення.

Розквітаюча поза. Зігнувши ноги в колінах, жінка відкриває багато можливостей для сексуальної стимуляції і глибокого проникнення в піхві. Окрім цього, жінка може покласти ноги на плечі своєму коханому або закинути їх йому за голову. У такому положенні жінка може розгойдувати стегнами в такт партнера, стимулюючи клітор.

Відкрита поза. Ще відкритіша поза чоловік зверху – це коли жінка лежить стегнами на піднесеності (на краю ліжка, на столі), а чоловік стоїть навколішки між її ніг. Ця поза цікава тим, що у чоловіка повністю вільні руки і він може стимулювати клітор жінки або пестити груди. Ще одна варіація місіонерської пози – це коли чоловік підіймає таз партнерки, щоб увійти до неї під іншим кутом.

Коментарі закриті

З цього ж розділу:

  • Як часто займатися сексом, щоб позбутися зайвої ваги?

    Одним з найпоширеніших міфів, є той, що секс корисний для схуднення, а значить, покращує фігуру (жіночу, мається на увазі, швидше за все). Погодьтеся, якщо займатися сексом довго і в хорошому темпі, часто міняючи пози (наприклад, місіонерська ...
  • Чому дівчині боляче під час сексу

    Деякі чоловіки вважають, що лише незаймана може відчувати біль під час першого статевого акту. Сумна правда свідчить про те, що біль і дискомфорт відчувають багато недосвідчених дівчат. А якщо вони ще й дуже сором’язливі, то миряться з ...
  • Секс під час вагітності

    Кажуть, в давнину секс на пізніх термінах вагітності розглядався, як якийсь ритуал. Батько дитини через статевий акт відкривав дорогу нового життя. Сексуальний вектор направлений на реалізацію інстинкту розмноження, і зовсім не важливо, в якому ...