Тест на овуляцію
30 Тра 2010

Тест на овуляціюВизначити час, найбільш відповідний для того, щоб завагітніти, можна за допомогою тесту на овуляцію. Він визначає підвищення рівня лютеїнізуючого гормону в сечі, супроводжуюче дозрівання яйцеклітини.

Звичайно яйцеклітина дозріває за два тижні, але у різних жінок цей період може скорочуватися або розтягуватися. Після того, як відбудеться дозрівання, яйце прямує у фалопієви труби, де і повинно протягом доби бути запліднено. Тому, щоб завагітніти напевно, потрібно точно знати відповідний для цього період.

Час, коли потрібно починати використовувати тести, залежить від тривалості менструального циклу жінки. Для цього обчислюється кількість днів від початку менструації до початку наступною. При стабільному циклі починають використовувати тести приблизно за 17 днів до його закінчення. Якщо ж він не регулярний, то слід вибрати найкоротший цикл за півроку.

Використовувати тест потрібно в один і той же час. Протягом 4 годин потрібно утримуватися від сечовипускання і не пити багато рідини. Тест поміщають під струмінь сечі на 5 секунд, а потім надягають на нього ковпачок. Результат з’явиться через 3 хвилини.

Тест складається з контрольної смуги і смуги результату. Якщо після використовування лінія результату залишається блідіше, ніж контрольна, то це значить, що яйцеклітина ще не дозріла, і доведеться повторити тест пізніше. Якщо обидві смуги порівнялися за кольором, то овуляція відбудеться в найближчу добу. Максимальний шанс завагітніти буде протягом наступних 48 годин.

Джерело: malyuk

Залишити коментар

З цього ж розділу:

  • Як правильно вибрати прорізувач для зубів?

    Скільки радості в нашому житті з’являється з народженням малюка! Ми прагнемо балувати його всім, чим можна, прислухаємося до кожного звуку і здригаємось з кожного приводу. Народилася нова Людина! Але скільки ж невсипущої турботи потрібно ...
  • Конверти для новонароджених

    Поява на світ малюка – найщасливіший день у кожній родині. До цієї урочистої дати ретельно готуються, з любов’ю обирають перші в житті маленького чоловічка речі. До виписки з пологового будинку малюкові знадобиться красивий і зручний ...
  • Правда про нарощені вії

    Норкові вії, соболині, шовкові – які вони насправді? І як доглядати за віями після нарощування? Зараз ця процедура особливо актуальна. По-перше, нарощені вії дозволяють обходитися без туші, яка раз у раз «тече» під дощем і снігом. ...