Тест на овуляцію
30 Тра 2010

Тест на овуляціюВизначити час, найбільш відповідний для того, щоб завагітніти, можна за допомогою тесту на овуляцію. Він визначає підвищення рівня лютеїнізуючого гормону в сечі, супроводжуюче дозрівання яйцеклітини.

Звичайно яйцеклітина дозріває за два тижні, але у різних жінок цей період може скорочуватися або розтягуватися. Після того, як відбудеться дозрівання, яйце прямує у фалопієви труби, де і повинно протягом доби бути запліднено. Тому, щоб завагітніти напевно, потрібно точно знати відповідний для цього період.

Час, коли потрібно починати використовувати тести, залежить від тривалості менструального циклу жінки. Для цього обчислюється кількість днів від початку менструації до початку наступною. При стабільному циклі починають використовувати тести приблизно за 17 днів до його закінчення. Якщо ж він не регулярний, то слід вибрати найкоротший цикл за півроку.

Використовувати тест потрібно в один і той же час. Протягом 4 годин потрібно утримуватися від сечовипускання і не пити багато рідини. Тест поміщають під струмінь сечі на 5 секунд, а потім надягають на нього ковпачок. Результат з’явиться через 3 хвилини.

Тест складається з контрольної смуги і смуги результату. Якщо після використовування лінія результату залишається блідіше, ніж контрольна, то це значить, що яйцеклітина ще не дозріла, і доведеться повторити тест пізніше. Якщо обидві смуги порівнялися за кольором, то овуляція відбудеться в найближчу добу. Максимальний шанс завагітніти буде протягом наступних 48 годин.

Джерело: malyuk

Коментарі закриті

З цього ж розділу:

  • Статеве життя після позаматкової вагітності

     Позаматкова вагітність стала досить частим явищем ужитті сучасних жінок. Після перенесеної операції з її видалення, всі сторони життя зажадають корективів. Це стосується і статевого життя жінки. На деякий час до неї мають бути внесені зміни, ...
  • Критичні періоди внутрішньоутробного розвитку

     Майбутня мама може уникнути зайвих проблем і своєчасно уберегти себе від неприємностей. Їй просто потрібно дотримуватися підвищеної обережності у визначені терміни вагітності. Жінкам необхідно знати, що під час вагітності є критичні періоди, ...
  • Як приймати вітамін е

    Вітамін Е добре відомий кожній людині. Часто його призначають вагітним жінкам в комплексі з іншими вітамінами або поодинці. Він захищає плід від несприятливих умов зовнішнього середовища. Без вітаміну Е клітини швидше піддаються пошкодженю, ...