Тест на овуляцію
30 Тра 2010

Тест на овуляціюВизначити час, найбільш відповідний для того, щоб завагітніти, можна за допомогою тесту на овуляцію. Він визначає підвищення рівня лютеїнізуючого гормону в сечі, супроводжуюче дозрівання яйцеклітини.

Звичайно яйцеклітина дозріває за два тижні, але у різних жінок цей період може скорочуватися або розтягуватися. Після того, як відбудеться дозрівання, яйце прямує у фалопієви труби, де і повинно протягом доби бути запліднено. Тому, щоб завагітніти напевно, потрібно точно знати відповідний для цього період.

Час, коли потрібно починати використовувати тести, залежить від тривалості менструального циклу жінки. Для цього обчислюється кількість днів від початку менструації до початку наступною. При стабільному циклі починають використовувати тести приблизно за 17 днів до його закінчення. Якщо ж він не регулярний, то слід вибрати найкоротший цикл за півроку.

Використовувати тест потрібно в один і той же час. Протягом 4 годин потрібно утримуватися від сечовипускання і не пити багато рідини. Тест поміщають під струмінь сечі на 5 секунд, а потім надягають на нього ковпачок. Результат з’явиться через 3 хвилини.

Тест складається з контрольної смуги і смуги результату. Якщо після використовування лінія результату залишається блідіше, ніж контрольна, то це значить, що яйцеклітина ще не дозріла, і доведеться повторити тест пізніше. Якщо обидві смуги порівнялися за кольором, то овуляція відбудеться в найближчу добу. Максимальний шанс завагітніти буде протягом наступних 48 годин.

Джерело: malyuk

Коментарі закриті

З цього ж розділу:

  • Страшилки і чутки про зуби під час вагітності

    Здавна склалося помилкове твердження, що при виношуванні малюка і грудному вигодовуванні, мама несе втрати в зубних рядах. Стоматологам іноді важко переконати матусь, вихованих на таких «бабусиних страшилках», що вагітність не принесе ніяких ...
  • Цитомегаловірус – підступний ворог вагітних жінок

    Цитомегаловірус (ЦМВ) – це одна з найпоширеніших інфекцій сімейства герпесвірусів, яка виявляється практично у всіх людей старше 40 років. Одного разу потрапивши в організм, ЦМВ зберігається в ньому десятки років в прихованій формі або з ...
  • Види операцій на серці

    Які операції на серці сьогодні виконують кардіохірурги? Шунтування коронарних артерій Під час шунтування береться здорова судина з будь-якої частини тіла і з’єднується з закупореною коронарною артерією. Пересаджена артерія або вена створює ...