Тест на овуляцію
30 Тра 2010

Тест на овуляціюВизначити час, найбільш відповідний для того, щоб завагітніти, можна за допомогою тесту на овуляцію. Він визначає підвищення рівня лютеїнізуючого гормону в сечі, супроводжуюче дозрівання яйцеклітини.

Звичайно яйцеклітина дозріває за два тижні, але у різних жінок цей період може скорочуватися або розтягуватися. Після того, як відбудеться дозрівання, яйце прямує у фалопієви труби, де і повинно протягом доби бути запліднено. Тому, щоб завагітніти напевно, потрібно точно знати відповідний для цього період.

Час, коли потрібно починати використовувати тести, залежить від тривалості менструального циклу жінки. Для цього обчислюється кількість днів від початку менструації до початку наступною. При стабільному циклі починають використовувати тести приблизно за 17 днів до його закінчення. Якщо ж він не регулярний, то слід вибрати найкоротший цикл за півроку.

Використовувати тест потрібно в один і той же час. Протягом 4 годин потрібно утримуватися від сечовипускання і не пити багато рідини. Тест поміщають під струмінь сечі на 5 секунд, а потім надягають на нього ковпачок. Результат з’явиться через 3 хвилини.

Тест складається з контрольної смуги і смуги результату. Якщо після використовування лінія результату залишається блідіше, ніж контрольна, то це значить, що яйцеклітина ще не дозріла, і доведеться повторити тест пізніше. Якщо обидві смуги порівнялися за кольором, то овуляція відбудеться в найближчу добу. Максимальний шанс завагітніти буде протягом наступних 48 годин.

Джерело: malyuk

Коментарі закриті

З цього ж розділу:

  • Чи правда, що при вагітності псується зір?

    Питання це, турбує мало не кожну вагітну жінку, що втім, навіть і не дивно. Справа в тому, що дійсно, зір під час вагітності може значно погіршитися, притому в кожному окремому випадку, рівень погіршення зору різний. В однієї жінки зір може ...
  • Маловоддя у вагітних

    Навколоплідні води – природне середовище для малюка, де він перебуває протягом всіх 9 місяців вагітності мами. І логічно, що кількість і якість навколоплідних вод є важливим фактором правильного розвитку малюка. Досить поширена проблема, ...
  • Що не можна робити вагітним?

    Вагітність – це воістину чарівний момент у житті кожної жінки. Жінка змінюється не тільки зовні, але і зсередини. Весь організм майбутньої мами починає функціонувати по-іншому. Мами, бабусі, подружки і подібні «фахівці» рвуться допомогти ...