Перші дні вагітності
29 Бер 2010

Перші дні вагітностіЯкщо розпитати молодих мам про перші дні вагітності, то можна почути різне, від «я з першої хвилини відчула вагітність» до «та нічого не було особливого, поки дитина не заворушилася». Можна описати декілька типових відчуттів вагітної. Правда, кожна ознака може означати не тільки вагітність, але і просте порушення здоров’я. Тому ці ознаки є недостовірними.

Кровотеча імплантації. Буває через 6-12 днів після зачаття, коли ембріон вбудовується в стінку матки. Може супроводжуватися невеликою кровотечею. Але кровотеча буває і через травму або ранню менструацію.

Затримка менструації. Буває не тільки при вагітності, але і при гормональних порушеннях.

Зміни молочних залоз. Залози збільшуються, стають дуже чутливими, на них яскраво видно вени, сосок темніє. Плями можуть з’явитися і на обличчі. Бувають і інші ознаки вагітності при гормональних порушеннях.

Прискорені позиви до сечовипускання. Можуть з’явитися не тільки через тиск матки на сечовий міхур, але і, наприклад, при циститі.

Зміна смаку. Часто огида до якихось одних продуктів і тяга до інших, іноді навіть неїстівним. Посилена слинотеча. Уранішня нудота. Загострений нюх. Це вельми популярні ознаки вагітності. Але часто можуть означати лише неполадки в шлунково-кишковому тракті.

Посилення апетиту. Може з’явитися при браку вітамінів, недоїданні або ПМС.

Відчуття грудочки внизу живота, ломота поясниці. Можливо, просто наближається менструація.

Дратівливість, плаксивість. Такі симптоми також бувають у разі нервового виснаження або ПМС.

А як же тест визначення вагітності по сечі? – запитаєте ви. Їм можна скористатися вже з 1 дня затримки. Він виявляє наявність в сечі специфічного гормону вагітності: HCG (людський хоріональний гонадотропін).

Визначення цього ж гормону в крові можливе вже через 5-7 днів після зачаття! Але він може з’явитися при деяких захворюваннях і у невагітної жінки.

Вже в 1 день затримки можна зміряти температуру в прямій кишці (з ранку, не встаючи з ліжка, ввести звичний градусник в задній прохід на 2 см, почекати 5-7 хв. ) Якщо температура 37 градусів – можлива вагітність. Або деякі запальні захворювання.

Огляд у гінеколога. При вагітності змінюється забарвлення зовнішніх і внутрішніх статевих органів, змінюється форма і розмір матки, її реакції на огляд і т.д. Але ці зміни можуть виникнути і при деяких патологіях у невагітних.

Найнадійнішим методом визначення вагітності на ранніх термінах є УЗД. Вже на 5-6 день затримки, а при вагінальному УЗД навіть на 3-4 день, лікар може побачити плодове яйце діаметром 4-6 мм. Представте – таке крихітне зернятко – а вже ваша дитина. Тепер починається нове життя.

Джерело: http://maxybaby.net.ua

НА ГОЛОВНУ— Вагітність, секс, поради

Залишити коментар

З цього ж розділу:

  • Як правильно вибрати прорізувач для зубів?

    Скільки радості в нашому житті з’являється з народженням малюка! Ми прагнемо балувати його всім, чим можна, прислухаємося до кожного звуку і здригаємось з кожного приводу. Народилася нова Людина! Але скільки ж невсипущої турботи потрібно ...
  • Конверти для новонароджених

    Поява на світ малюка – найщасливіший день у кожній родині. До цієї урочистої дати ретельно готуються, з любов’ю обирають перші в житті маленького чоловічка речі. До виписки з пологового будинку малюкові знадобиться красивий і зручний ...
  • Правда про нарощені вії

    Норкові вії, соболині, шовкові – які вони насправді? І як доглядати за віями після нарощування? Зараз ця процедура особливо актуальна. По-перше, нарощені вії дозволяють обходитися без туші, яка раз у раз «тече» під дощем і снігом. ...