Еротичні картинки і сексуальні жінки
25 Лют 2010

Еротичні картинки і сексуальні жінки

Чоловіки з високим рівнем тестостерону, побачивши спокусливу жінку, втрачають здібність до прийняття вірних рішень: вид привабливої жінки впливає на його думки.

Дослідники з Університету Лейвена в Бельгії попросили піддослідних чоловіків пограти в гру, в ході якої вони повинні були ділити між собою певну суму грошей.
Чоловіки з високим рівнем тестостерону торгувалися жорсткіше за всіх – якщо тільки перед цим їм не продемонстрували фото моделей в бікіні. В цьому випадку вони демонстрували якнайгірший результат.

Вид голої плоті не так сильно відображається на тактиці ведення торгів чоловіків з низьким рівнем тестостерону.

Рівень тестостерону, який цікавив учених, – це початковий рівень, який сформувався у піддослідних ще в період внутрішньоутробного розвитку. Цей рівень можна встановити шляхом порівняння довжини вказівного і безіменного пальця. Довший безіменний палець – ознака високого рівня тестостерону.

Таким чоловікам достатньо тільки потримати в руках бюстгальтер, щоб втратити контроль над ситуацією, говорять учені Брем Ван ден Берг і Зігфрід Девітт. Фотографії пейзажів, немолодих жінок і футболка в руках ніяк не відображалися на їх здатності вести торги.

Нове відкриття може допомогти пояснити, чому рекламні агентства так люблять використовувати образи спокусливих жінок. “Рекламні ролики і плакати пістрявлять красивими і сексапільними жінками, проте який ефект це надає на розумові здібності чоловіків, поки до кінця не вивчено”, – говорить Ван ден Берг.

Це не перше дослідження того, як вид голого коліна в хорошому ракурсі може впливати на поведінку чоловіків. Відомо, наприклад, що побачивши красиву жінку чоловіка схильні згодитися узяти скромнішу суму грошей прямо зараз, ніж одержати більше, але пізніше. Мабуть, вони хочуть відчути себе багатше і виглядати відповідно саме цю хвилину.

Проте це не пояснює, чому волоокі сирени можуть продати що завгодно – будь то комп’ютери або ножі. Можливо, бачачи привабливу жінку, припускає Ван ден Берг, чоловіки не так печуться про вигоду операції.

Джерело: http://themoscowlife.ru/

На сайті розміщена галерея еротичних фото

Коментарі закриті

З цього ж розділу:

  • Як часто займатися сексом, щоб позбутися зайвої ваги?

    Одним з найпоширеніших міфів, є той, що секс корисний для схуднення, а значить, покращує фігуру (жіночу, мається на увазі, швидше за все). Погодьтеся, якщо займатися сексом довго і в хорошому темпі, часто міняючи пози (наприклад, місіонерська ...
  • Чому дівчині боляче під час сексу

    Деякі чоловіки вважають, що лише незаймана може відчувати біль під час першого статевого акту. Сумна правда свідчить про те, що біль і дискомфорт відчувають багато недосвідчених дівчат. А якщо вони ще й дуже сором’язливі, то миряться з ...
  • Секс під час вагітності

    Кажуть, в давнину секс на пізніх термінах вагітності розглядався, як якийсь ритуал. Батько дитини через статевий акт відкривав дорогу нового життя. Сексуальний вектор направлений на реалізацію інстинкту розмноження, і зовсім не важливо, в якому ...